Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Van itt köztetek roma leszbiku...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt köztetek roma leszbikus? A többi roma a környezetetekben hogy reagál rátok? Mennyire nehéz felvállalnotok magatokat/párotokat?

Figyelt kérdés
Sztorikra is kíváncsi lennék

2017. nov. 19. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tévedsz a romák közt is sok meleg van köztük én is
2017. nov. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Hajnalcsillag1992 ***** válasza:
96%
Nem szégyenlem ugyanis nem tehetek róla de én roma vagyok. Sem leszbikus sem meleg parrol nem tudok és mivel egy igazi régebbi roma családnál eléggé vallasosak is ezek a dolgok még csak föl sem merülnek legalábbis szerintem.
2017. nov. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

1-2 igazán megbízható személyen kívül még nem tudja rólam senki. Nem csak romákból áll a környezetem, ne úgy képzeld el, hogy minden roma ember egy nagy telepen lakik, ahol nem lehet magánszférája. Én zömében magyarok között lakom anyukámmal egy albérletben. Nem tudom a " többiek" hogy regálnának rá, de valószínűleg néhány napig elcsámcsognának rajta mint minden pletykán aztán nem érdekelné őket tovább. Hallottam egy másik lányról, aki állítólag szintén leszbikus, de még nem biztos.Egymás között kipletykálták, hogy "hallottad,hogy XY-nak a lánya Z bzi?" "Nem hallottam,tényleg bzi?" és ennyi volt.(Igy hallottam én is). Meg néha ha feljött, hogy mondjuk annak a családnak elütötte a macskáját az autó vagy ilyesmi, akkor mindig mindenki rákérdezett, hogy azoknak, akiknek bzi a lánya?


Szóval az én közvetlen környezetemet anyukám jelenti, neki majd tervezem elmondani, valószínűleg meg lesz lepve, sok fura kérdése lesz, mivel ő még nem találkozott ilyesmivel a fiatalsága idején, csak hallomásból tud valamicskét a dologról, így gyakorlatilag űrlényeknek tekinti a homoszexuálisakat.De komoly balhéra, kitagadásra nem számitok a részéről, mivel szeret engem, sok mindenen keresztül mentünk együtt, így lassan el fogja fogadni. A távolabbi rokonokkal(nem, nem élünk egymás hegyén-hátán még az 5.ági unokatesókkal is, elszórtan élnek a városban és a környező falvakban) nem szoros a kapcsolatom, gyakorlatilag ismerősi kapcsolatban vagyok velük, tehát köszönés, hogy vagy, mint vagy, kész. Egy cseppet sem érdekel az ő véleményük, amúgy sem lenne semmilyen hatással az én életemre, ha jó, ha rossz.De szerintem ők is úgy reagálnának mint a fent említettek, elcsámcsognak rajta, aztán törődnek a maguk dolgával. Az apámmal egyáltalán nem tartom a kapcsolatot, így semmilyen szinten nem érdekel, bár eddig is kigyót-békát összebeszélt rólunk, így ez egy újabb támadási pont lenne neki, de mondom, nem érdekel, és szerencsére már nem is érint bámit is csinál.


Anyukámnak egyszerűen bemutatnám a páromat ha lenne, ha addigra átbeszélnénk mindent tudom, hogy jól fogadná.


A szomszédaimmal csak köszönő viszonyban vagyok, így nem kellen nekik külön bemutatnom, ha rákérdeznének lehet, hogy nem tagadnám, de szerintem nem kérdeznének, azt hinnék csak egy barátnőm. A rokonság szintén nem érdekel, megmondanám, hogy ő a párom és kész, mennénk tovább a dolgunkra.Ritkán látogatjuk egymást, és nem olyan szoros a viszonyunk, hogy ilyesmit számon kérjenek rajtam.


Egyébként olvastam egy interjút egy meleg roma fiúval és úgy érzek mint ő: Előbb vállanám fel a romák előtt, hogy leszbikus vagyok, mint a magyarok előtt,hogy roma.(Bár rajtam lászik, de így is sokatmondó a gondolat).

2017. nov. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!