Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ezt én értem félre?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt én értem félre?

Figyelt kérdés
Az van,hogy idén lettem középiskolás,minden szép,és jó eddig.De van egy tanárnő,aki kicsit elkezdett zavarni.Én úgy állok hozzá,mint diák a tanárához,de ő szerintem hozzám nem annyira.Egyfolytában engem néz,kérdezget,múltkor észre vette hogy kicsit rosszabb a kedvem az átlagnál,és egész nap velem volt elfoglalva,kérdezgetett lelkizett ezzel még úgy nem is lenne semmi gond.De voltunk kiránduláson az iskolával,készült rólunk csoportkép,akkor is direkt mellém állt,és elkezdett tapizni.Nem volt olyan,hogy ne ért volna hozzám.A vállam,a hátam,a csípőm kezdte el alaposan végigsimítani.Én értem félre,vagy azért lehet hogy többet érez irántam? (csaj vagyok)
2017. nov. 19. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Isssstenem!!!! Az én tanárnőm miért nem adott be ilyeneket, mikor még anno sulis voltam????????? :(
2017. nov. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem szeretnélek elkeseríteni de kb. minden leszbikus vagy biszex lánnyal történik ilyesmi és ilyenkor jön a viszonzatlan szerelem (általában).

Én is nagyon szerelmes voltam a tanárnőmbe és félreértettem a jeleket de nagyon, ugyanezeket csinálta mint te, én végül bevallottam neki az érzelmeimet. Azon felül hogy visszautasított és koppantam, még el is távolodott tőlem....Ha jóban akarsz lenni vele, inkább ne kombinálj, legfeljebb ha elballagtál!

Megkeseríti a mindennapjaidat egy ilyen kínos szitu ha nem kezeled jól!

2017. nov. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szerintem durva, hogy egy tanár ilyet csinál

legyen az nemtől független.


bejössz a tanárnak

2017. nov. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én a helyedben furcsán kérdően néznék a tanárra, hogy ugyan mit csinál? Ebből a reakciójából is következtethetsz valamire.
2017. nov. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az nem tapizás kisszivem, ha valakinek a vállára vagy a derekára teszem a kezem.Ezt heterók, családtagok, felnőttek óvodás gyerekekkel, mindenki csinálja, fényképezkedés közben külön szokás. A tanárok mindig beszélgettek a diákokkal. Esetleg valami tényleg félreérthető?
2017. nov. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amugy bocsi a kerdest de te gay vagy ugye? Es ha igen akkor ez latszik is rajtad?
2017. nov. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Velem is hasonló a helyzet.
2017. nov. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!