Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért nem lehet normálisan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titkoskert kérdése:

Miért nem lehet normálisan élni? Leszbikus kérdés.

Figyelt kérdés

Sokan úgy gondolkoznak: Párkapcsolatban ez "nem tabu", csináljuk! Vonuljunk, tüntessünk, mutassuk meg, hogy nekünk is vannak jogaink...!

Mindezt különböző "mottók" alapján, különböző "köntösben" találják...


De miért?

Nem lehetne csak úgy, normálisan, egymás mellett élni, jóban lenni a szomszédokkal, egymással, nem rá erőszakolva mindenkire azt, hogy "nekem ez a véleményem"?



2017. nov. 20. 23:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem legalább 80% titkolja még a családja előtt is.
2017. nov. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%
Nagyin jó (és ritka) a felfogásod 😊
2017. nov. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%
Az normális élés hogy bujkálnod kell hogy ne bántsanak meg ne zaklassanak? Ha neked igen, hajrá, csináld igy. De akik tényleg normális életet akarnak, azok hagy vonulgassanak, hagy ne bujkálva, szégyenkezve éljenek mikor nincs is mit szégyellni.
2017. nov. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
62%
Véleményem szerint, nem kell bújkálni. Nem hiszem, hogy tukmálni kell az emberekre, a beállítságunkat. Azzal, hogy felvonulást rendeznek, inkább csak saját magukat minősítik le, mert a heterók azt fogják gondolni, hogy te jó ég a melegek nem bírnak magukkal és a feltűnésért szerepelnek, hogy a média közepébe lehessenek. Nem kell reklámozni. A heteró sem reklámozza. Ahogy a kérdező is írta, miért nem lehet normálisan élni? Akár meleg akár nem. Ha bemész a boltba, akkor is 260 a kenyér ha meleg vagy, akor is ha hetero. Szerintem ez privátszféra a szexuális beállítottság és nem köztéma.
2017. nov. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Én személy szerint nem bujkálok. Én minden élethelyzetben elmondom a privát kis véleményemet. De nem provokálom a közegemet azzal, hogy én miként élek szexuális életet.

Pedig már van egy közösen vállalt gyermekünk is, tehát azt sem lehet állítani, hogy: mert nekem könnyű!


Itt a párom is, én is minden nap : megvàlaszoljuk a kérdéseket, amik felmerülnek, itt mindenki puffog és mérgelődik egy sort pl. a kidőlt közös kerítés ügyében, megegyezünk... és az élet megy tovább...


És mindeközben szem előtt kell tartanom a gyermekem érdekeit, lehetséges nehézségeket... stb... De nem gondolom soha azt, hogy a gyermekemet valaha azért kitaszítaná a világ, mert két anyukája van....


Én szeretem, és tisztelem azokat az embereket, akikkel nap, mint nap kontaktban vagyok: ez lehet munka, család, barátság, szomszédság, a saját szüleim.


Pl az én szüleim nem örültek annak, hogy nővel élek együtt. Én ezt tiszteletben tartom, nem erőltetem rájuk. Cserébe ők is tiszteletben tartják, de mindig számíthatunk egymásra, mint szülő a gyermekére, gyermek a szülőre...


Erre más homoszexuális párok, nők és /vagy férfiak nem képesek?

2017. nov. 21. 00:54
 6/13 anonim ***** válasza:
56%
Maximálisan együtt tudok veled érteni, kedves kérdező.
2017. nov. 21. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%
Ahogy elnézem a pontozásokból sokaknak nem tetszik h van aki kijelenti azt a tényt hogy melegként is lehet normálisan élni. Pedig lehet. Én is tudok normálisan élni, pedig van csajom és nem is titkoljuk. Nem ér hátrányos megkülönböztetés stb. És undorítónak tartom azokat akik vonulgatnak, mert miattuk utálják a normális melegeket is. 21/L
2017. nov. 21. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
49%

És a szomszédod előtt is bujkálni fogsz,vagy mégis hogyan gondolod?


Ja,hogy te úgy képzeled az együttélést,hogy a szomszédok a hátad mögött összesúgnak,hogy "ezek biztos leszbik".

2017. nov. 21. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
60%
Titkoskert,te már más kérdesek alatt bebizonyítottad hogy gyáva és gyenge vagy, nem fogok magyarázkodni neked, de majd meglátjuk akkor is így fog-e állni a szád ha majd a gyerekedet nem veszik fel az iskolába, mert 2 nő neveli, vagy ha a többiek csúfolnják,kiközösítik. A homoszexuálisok tudnak és akarnak normális életet élni, csak a homofóbok nem hagyják, hogy beleolvadj a környezetedbe. Ezen ellen hivatottak harcolni a "vonulók,tüntetők", mivel jóérzésű és intelligens ember kiáll a jogaiért, amiből nekünk bizonyítottan kevesebb van mint a heteróknak. De alázkodj csak meg szépen, csendben, majd ha egy nap arra ébredsz, hogy elveszik a ygereked mert leszbikus vagy, vagy a kedves szomszédok bedobnak az ablakodon egy Molotov-koktélt, netán tüzet nyitnak rád az utcán mint az orlandoi melegbárban majd élhetsz csak úgy láb vagy kar nélkül...Nézz körül a világban, óriási homofóbia van,nézd meg a homofób támasásokat, 1-2 éve itt Magyarországon egy vonaton levizeltek és megvertek 2 nőt, mert fogták egymás kezét, és ez csak egy példa.Nézd meg a külföldi hireket, hogy világszerte milyen az LMBT személyek helyzet.Ezt nem lehet szó nélkül hagyni, de nyugi, lesz aki tegyen ellene, te meg csak tespedj nyugodtan a fotelban, az ilyenekre nincs is szükség.
2017. nov. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én értelek kérdező, nekem is sokszor kétes véleményem van. Én kimentem a Pridera már itt is többször, meg külföldön is. Az embereknek nem a melegekkel van bajuk, hanem a viselkedéssel. A Pridera szükség van, de nekem undorító, hogy főleg a meleg férfiak elszexualizálják az egészet. A gyomrom forog mikor meglátom a bear férfi csoportot, akik bőrszerkóban mászkálnak, meg azokat, akiknek mindenük kivan. Értem én, hogy meleg van, leveszed a felsőd, rövid nadrágban vagy, de ami ettől több, az gáz. Szóval nem a Pride a gáz, hanem a provokatív és vélhetőleg promiszkuitív emberek, akiket persze a média mindig bemutat, mert másképp nem lenne szenzáció, csak az ilyen alakok adják meg a klikkeket és az olvasottságot. Van még jócskán homofóbia, de nem az a megoldás, ha minden a szexről szól. Én vállalom magam, családot is szeretnék, mindezt egy konzervativ közegben. Soha semmilyen problémám nem volt.
2017. nov. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!