Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus kérdés! Szerettek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus kérdés! Szerettek a másikhoz beszélni szex közben?

Figyelt kérdés
bíztatni vagy csak hogy jobban beinduljon?

2017. nov. 26. 11:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem igazán szoktam mert ezen a téren szégyellős vagyok, de amúgy szeretem ha beszélnek hozzám :)
2017. nov. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mi szoktunk. Nem bíztatásképp, inkább azt hogy milyen jól csinálja, meg hogy mennyire szeretem ahogyan csinálja. Ha sokáig húz előtte akkor ugye azt, hogy most már csináljon valamit. :D

Szeretem hallani a hangját olyankor!

2017. nov. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
30%

Nem igazán.


Bíztatás??!! Milyen szex az ahol a másikat bíztatni kell??


Engem inkább lelombozna ha valaki "bíztatna" szex közben.


Szerintem minden nő jobban beindul az érintésektől, csókoktól mint attól, hogy :" Ez az!" , "Rajta!". Ez inkább röhejes és megtöri a meghitt hangulatot.

2017. nov. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem szoktam és hozzám se beszéljenek inkább. Egy-kétszer megtörtént amúgy, hogy én elcseteltem a volt páromnak közben, hogy mennyire szeretem és mit láttam/látok meg benne, stb. Azok nagyon szép, sírós szerelmeskedések is lettek, azokat mondjuk élveztem is.
2017. nov. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi nem szoktunk
2017. nov. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szoktunk beszélni egymáshoz.Engem csak jobban felizgat meg őt is!
2017. nov. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Aranyos :)
2017. nov. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
kedves szavakat suttogók a fülébe, imádja
2017. dec. 13. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!