Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Anyukák, hogy fogadta a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukák, hogy fogadta a gyereketek, mikor bemutattátok nekik az új, (értelemszerűen női) párotokat?

Figyelt kérdés

Mennyi idős volt a gyerek/gyerekek? Hogy alakult a gyerek és a párotok kapcsolata később?


Mi mindkét oldalról érintve vagyunk, nekem is van egy 2 éves lányom, és a páromnak is egy 4 éves.



2017. nov. 29. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsés helyzetben vagytok,mert még kicsik a lurkók, ilyen korban könnyebb velük, mert még nem befolyásolják őket a társadalmi hatások,elvárasok, és a társaiktól jövő nyomás, csak az érzelmeik, igy szerintem könnyebb rájuk jó benyomast, könnyen meg fogtok barátkozni egymás lánykáival, és a lánykák is egymással:-)


Az én kislányom 3 éves volt mikor bemutattam a páromnak. Nem misztifikáltam túl, elmondtam, hogy jönni fog egy nagyon kedves hölgy, aki szereti a gyerekeket és akivel jókat lehet majd játszani, és aki fontos anyunak. Már napokkal előre izgatottan várta, aztan mikor jött a párom nagyon jól sikerült az este, a kislányom egész végig rajtan csüngött,kerdezgette és az oviról meg a kedvenc meséiről, beszélt neki, megmutatta a játékait, végül játszottunk vele:-) Szóval róla szólt az egész, később is ha találkoztak játszottak, édességet, ajándékokat kapott tőle.A párom amugy is szereti a gyerekeket és ért a nyelvükön, igy hamar megszerették egymást, pár hónap múlva már elválaszthatatlanok voltak. Amikor összeköltözésre került a sor megkérdeztem, hogy mut szólna, ha a mostantól velünk lakna.A lányom majd kiugrott a bőréből, hogy mostantól mindig itt lesz az új barátja :-) Ennek már 5 éve , de még mindig imadja a páromat és viszont. Ami miatt aggódtunk az az , hogy vállaltunk közösen is egy babát, ekkor már 7 éves volt a lányom és elég nehezen szokta meg a kistesót, sokat féltékenykedett,hisztizett,pedig igyekeztünk felkészíteni. A viszonylag nagy korkülönbség miatt sem tudott mit kezdeni a babával. Ti ebből a szempontból jobb helyzetben vannak, már az elejétől összetudjátok szoktatni őket és mivel egykorúak, igy jobban ki fognak jönni.


Ne izgulj, ne görcsöljetek rá a dologra, legyetek lazák, mondjátok a kicsiknek, hogy találkoztok az új barátaitokkal és figyeljetek ra, hogy a gyerekek érezzék jól magukat, készüljetek fel, beszéljétek meg, melyik kicsi mit szeret, mivel lehet neki örömet szerezni és arra gyúrjatok rá, mikor találkoztok, a lányokat is készítsétek fel a korukhoz képest.

2017. nov. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az 1-es jó tippeket adott, célszerű, hogy előbb személyes kapcsolatot alakítson/alakítsatok ki a gyerekekkel, könnyebb lesz mintha csak odaállnátok, hogy "ő az új anyukád". De nyílván azért a korának megfelelően éreztetni kell vele, hogy ez a nő nemcsak azért van ott, hogy vele játszon, nemcsak egy sima barátnő, nehogy később meglepetések érjék, ha valaki megjegyzéseket tenne elötte.És persze ne is érezze magát átverve ha már nagyobbacska lesz, fokozatosan hozzá kell szoktatni a gondolathoz, hogy nemcsak "anyu és apu" lehet, hanem 2 nő is élhet együtt, szeretheti egymást.
2017. dec. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, tényleg hasznos dolgokat írtatok.


A párom lányának nem lesz túl nagy változást, őt közösen vállata az exével, aki szintén nő volt. Csak attól félek, hogy nem fog elfogadni engem, mert nagyon szerette azt a nőt, ami érthető , mert születésétől fogva nevelte. Lehet rosszul fog reagálni, ha azt látja, hogy "átveszem" a másik nő helyét.


Nekem pedig heteró kapcsolatból született a lányom, ő az "anyu,apu" családmodellt ismeri. De ez jó megközelítés, hogy elöbb egy kedves barátként kerüljenek egymáshoz közel, hatásosabb mintha egyenesen a páromként ismerné meg.


Sokat segítettek, köszönöm:-)

2017. dec. 1. 09:35
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom válaszolhatok-e, de azért válaszolok :)

Engem egyedül nevelt anyukám, sosem ismertem apukámat. Majd 6 éves lettem, amikor elmondta mi a helyzet. Persze nem sokat értettem ebből és nem is érdekelt. Ennek 12 éve és azóta ugynazazzal a nővel van, akit imádok. Mindkettejüket anyunak és anyának hívom. Végül 14 lettem, mikor mondták, lesz egy öcsém és örökbefogadtunk egy csecsemőt. Aki most 4 éves. Nagyon szeretem a családomat. Mindig megvédem őket. Ez így van rendjén. Azt hiszem minden menni fog nálatok is. :) A lényeg, hogy ne görcsöljön erre rá senki, a gyerekek nem hülyék, csak gyerekek. És persze ami a legfontosabb, ha nem néztek és szídtok senkit akkor a gyerek sem az ítélkezést tanulja, ettől nem sérül. Nekem is fiúm van, az öcsém is lányokat puszilgat az oviban :D És persze a barátom is imádja a két anyósjelöltet. Semmiért nem adnám ezt, nekem nem hiányzott az apa. Jobb életem nem is lehetne. Remélem a ti gyermekeitek is így fognak gondolkodni :)

2017. dec. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!