Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ti hogy vagytok ezzel? Hisztek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy vagytok ezzel? Hisztek ebben?

Figyelt kérdés

Hisztek abban, hogy szakítotok a barátnőtökkel, de elég idő elteltével újra egymásra találtok?


A barátnőmmel 1 hete szakítottunk, tudom, hogy nem sok idő telt el, hogy túl lépjek rajta... de annyira szeretném, hogy egyszer ha készen áll, akkor újra együtt lehetünk. A lány 14(nem sokára 15) éves, és azzal az indokkal szakított velem, hogy nem áll még készen, és hogy nem fog menni neki. Én ezt meg is értem, csak fura volt , hogy előző nap még szeretett. Szóval a kérdéshez kapcsolódva, későbbiekben ha valamelyikünk felkeresi a másikat, akkor még nincs veszve minden?

Valakivel volt hasonló sztori?:)



2017. nov. 29. 21:11
 1/10 A kérdező kommentje:
17 l/bi
2017. nov. 29. 21:12
 2/10 anonim ***** válasza:
Felejtsd el,keress mást.
2017. nov. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb kicsit érettebb párt válassz, ne gyereket.
2017. nov. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

szerintem keress egy olyan lanyt aki tud picit erettebben gondolkodni es nem fel annyira egy ilyen dolognal es keszen all egy kapcsolatra :)

hidd el nem lesz ugyanolyan mint regen en mar ateltem hasonlot de mar nem mukodott ugy mint reg nem volt meg az a “varazs”

15L/bi

2017. nov. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem, nem hiszek. Találkoztatok, vège lett. Ennyi volt. Szerintem ne erőltesd. :) Egy 14 éves kislánynál azért találhatsz jobbat is.
2017. nov. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez függ attól, hogy mennyi ideje voltatok együtt és az az idő hogy telt. Nekünk 1,5 év után volt egy mélypont a kapcsolatunkban és szakítottunk, de pár hétig bírtuk csupán, hál' jó égnek.

Én végig bíztam ebben, de csak azért, mert tudom, hogy milyen jó összhang van közöttünk és hogy mi egymásnak vagyunk.


Nyilván az is fontos, hogy valóban egy elég fiatal lányról van szó. Tudni mennyire volt out? Megijesztheti ez az egész csomag, ami azzal jár, hogy fiatalon, lány-lány párkapcsolatban. Voltam ott, ideges időszak volt. Az is lehet, hogy még azelőtt véget akart vetni, hogy túlságosan elmélyültek volna a dolgok, mert így kevésbé rossz.

Ha gondolod privátban beszélhetünk tovább, nem akarom a kérdést a saját válaszaimmal szétspammelni, de megértem, ha itt kényelmesebb.


20ll

2017. nov. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem újra kezdeni , ami már egyszer elromlott, nem működött, nem annyira jó ötlet. Ami ha megpróbáltátok, és nem működött

Okés ,persze, tanultatok a hibáitokból az alatt, de aztán nemtudom, lehet, hogy valami hülye helyzet kihozna belőletek valami rossz reakciót valamire, akárcsak a munkahelyi stressz pl, azt mondjuk egymásnak ugranátok, vita lenne megint,

Szóval én nem annyira hiszek az ilyesmiben, persze lehetnek ettől még olyanok, akiknek ez bejött, de szerintem praktikusabb elengedni egymást. Úgyis mindkettőtökben ott lesz még a korábbi szálka, nem felejtitek el , ami rosszat esetleg a másik okozott. De túl lehet ezen lépni, aki eléggé pró szinten van, de mi van, ha megint előjönnek azok a problémák, amik miatt már egyszer szakítottak? Szerintem komolyabbat már akkor ne akarjanak egymástól. Meg amúgy, ezt hallottam valahol, hogy a párkapcsolataink mentén fejlődünk tökéletes társsá, és akkor még hogy így minden egyes újabb kapcsolatunk jobb lesz, mint az azt megelőző volt. Szal ilyen, hogy mindig új leckéket tanulunk meg , és akkor "feljebb lépünk egy szintet", mert a következőnél már másfajta leckék jönnek, nem olyanok, amilyeneket az előzőnél már megtanultunk. Ez lehet például az is, hogy tolerálni mondjuk a másiknak egy rossz szokását, vagy lehet pl, hogy ne lépjünk félre, hogy ne legyünk hirtelenharagúak, ne ugorjunk egyből számonkérően a másiknak, hogyha pl 5 perccel később ér haza, lehet, hogy neki pl vagy másnak valahol esetleg pl ne adj Isten baleset volt; és akkor pl azért késett el, akár forgalmi dugóba keveredett; vagy pl olyan is lehet, hogy a féltékenységet minimálisra csökkenteni, vagy pl nem szétrámolni a másik cuccai között, attól, hogy közös házban laknak; meg hogy pl esetleg minden problémát meg lehet beszélni, és esetleg akár még higgadtan is, meg ha azt ígéri ott lesz a találkán akkor az utolsó pillanatban ne mondja le, vagy igyekezzen tényleg nem késni; meg ilyesmikre gondolok még pl.

2017. nov. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én hiszek abban a tekintetben, ha túl gyorsan történt a szakítás, és még csak nem is foglalkoztunk a problémával (eleget). Az a jó ha erre mindkét fél rájön. Egy pici reménysugárt megtartottam a szívem mélyén, hiszen még szeretem, egyébként meg ismerkedek mással/másokkal, szóval már nem ragaszkodom olyan őrülten sem hozzá,sem ahhoz hogy valaha is együtt leszünk :) Javaslom te is próbálj meg "együtt hajlani az élettel", mint a fűszál vagy a nád a széllel.
2017. nov. 30. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
14 évesen tanulni kellene, nem pedig kapcsolatba lenni.
2017. dec. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Megértelek, bár mi nem jártunk, csak majnem. 15 voltam, mikor megtetszett, ő akkor 13. Vártam egy évet, addig összebarátkoztam vele. Már ő 15, én 17, de nem állt erre készen és nem lett volna képes ezt felvállalni. Elfogadtam, annak ellenére, hogy a tablóképét a mai napig a diákigazolványom mellett tartom. :) Szerintem hagyd. Tényleg kevés ez az életkor, éveket pedig nem éri meg várni, hogy ez a saját boldogságod rovására menjen.
2017. dec. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!