Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus/biszexuális lányok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus/biszexuális lányok, mennyire gondoljátok igaznak a teóriát, hogy valahol minden lányban ott szunnyad a leszbikus hajlam, csak elég ügyesnek kell lenni ahhoz, hogy ezt sikerüljön felébreszteni bennük?

Figyelt kérdés

Milyen tapasztalataitok vannak ezzel kapcsolatban?

pl. önmagukat heterónak mondó lányok elcsábítása stb.



2016. jún. 14. 21:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Ott valami nincs rendben :D
2016. jún. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
30%

Már valamennyire unalmasak ezek a kèrdèsek.

Abból a szempontból,hogy annyian elmondták már ezt többfèlekèppen.

MINDEN nőben ott van a hajlam.. Ès maga a kíváncsiság is.. De sokan nem vesznek róla tudomást,vagy csam fèlnek beismerni maguknak. Annyira de annyira sok variáció lètezik mamár. Heteró emberektől,meg többet ès komolyabb dolgokat ne várjunk már. Mivel náluk ez a dolog itt kifújt.. Maximum akkor nem ha bi. Ezeket már olyan jó lenne ha megèrtenètek^^

(Nemkioktatás)


23/L/L

2016. jún. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%

Heteró nő vagyok.!!!!!

Nem kíváncsi heteró!!! Semmi hajlamom álmom vágyam nem volt nővel.NEM szunnyad ez benne minden nőben,ez butaság..

Teljes mértékben f.asz párti vagyok.Életben álmomban vágyamban :))


N.

2016. jún. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%

Én leszbikusként nem hiszek benne. Rendben, hogy két nő között intimebb kapcsolat szokott kialakulni, mint mondjuk két haver srác között, de ettől még nem lesz senkinek se hajlama.

Nyilván, a nők sokkal nyitottabbak, de nem hinném, hogy így rá lehetne húzni, hogy minden nőnemű minimum biszexuális lenne.


Arra tudok még gondolni, hogy talán ezért mondogatják ezt sokan, hogy magukat áltassák és zaklassanak egyeseket.

2016. jún. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Héhl válasza:
29%
Baromság hogy nem !! Minden csajt el lehet csábitani csak heterokal ne tervez hosszu távra. De tényleg én már szedtem fel heterot !!!!
2016. jún. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
58%
Azt nem tagadom, hogy kipróbálnám lánnyal, bár lehet jobban paráznék mint az első szex előtt :D De hogy egy lánnyal kapcsolatban legyek az elképzelhetetlen. Na most, hogy ez alapján biszex vagyok vagy kíváncsi hetero, döntsétek el ti! :)
2016. jún. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
63%
Én jártam már "hetero" lánnyal, mégis hiszem, hogy, ha kevesen is, de vannak olyan nők, akikben nincs ilyen hajlam. Bocsi.
2016. jún. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Heteró nők márpedig léteznek! A lakótársam pl. totál heteró. Nagyon kedves,aranyos lány,jókat beszélgetünk,totál elfogadó,meg liberális,meg ilyenek,de tudom...és mondta is,hogy SOHA semmilyen körülmények között nem gerjedne rá egy nőre sem.

Én magam leszbikus vagyok. És teljesen át tudom érezni,amit ő mond. Mármint olyan szempontból,hogy ahogy ő nem kezdene soha nővel,én úgy nem jönnék össze soha pasival. Ő totál heteró,én meg totál leszbi. Van ilyen. Nem kell mindenkinek biszexnek lenni.

2016. jún. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
4lànnyal laktam együtt 3évet 1ik bnőm volt. 2odik évtől nem volt 3lànynak komoly kapcsolata néha néha bővült a pasi haverjaim köre de jöttek mentek.. Bnömmel halkan csinàltuk de àt lehetetr hallani a lànyok szobàjàba. Sokszor volt szexhiànyuk àllìtàsuk szerint is. Egyik làny a màsik utànfutója volt (középiskola elsőtöl együtt éltek koliban majd itt az albérletben. Néha beboroztunk. Baràtnőm mesélte hogy egyszer arra ment haza, hogy a làny ül a fotelba és az utànfutója meg a harmadik làny simogatjàk és vmit mondtak hogy ez milyen jó àllìtólag exem nem szàllt be . Aztàn egyszer késő este toppantunk be . A làny és az utànfutója àgya összetolva ...elvileg 4napja voltak kettesben fent. A làny nagyon félős volt amugy. 3adik éven exemmel nem mindig voltunk jól àtment aludni màsik szobàba napi 2menet volt még jóba voltunk heti 1-2re ha àtjàrt szóval lehet 3asban ott is történt ez az. Mondjuk a félős lànykàval voltam vizsgaidőszakban 2esben meg az utànfutójàval is. A làny irgalmatlan jó az àgyban kicsike vékony làny nagy étvàggyal az utànfutója hmm jellegtelen.
2016. jún. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Elözö vagyok: hàt mondjuk két tapasztalatlan exem könyörgött becsìpve anàlért még józanúl elég visszafogottak voltak. Szócal az alkohol és a fősuli....
2016. jún. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!