Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A homoszexualitás vajon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A homoszexualitás vajon anatómiailag is működik?

Figyelt kérdés

Bocs ha zavaros és hülye kérdés, elmagyarázom mire gondolok:


Ha mondjuk egy lányt egyáltalán nem izgat a farok (vagy fiút a punci), attól még olyan nemi szerve van, amibe pont a másik nemé illik. Egy full meleg srácnak nem esne jobban fizikailag puncit dugni?


Egy teljesen leszbikus lánynál annyivel érdekesebb a helyzet, hogy neki a szüzessége is megmarad, ha soha nem próbálkozik hüvelyi úton, és egy ujj vagy egy vibrátor biztos nem olyan, mint egy valódi farok.


Szóval a kérdésem az, hogy aki teljesen meleg, annak fizikailag se jobb érzés vajon a másik nemmel dugni? (Nyilván nem vágyik rá, de az egy másik kérdés.)


2017. dec. 4. 12:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ez eleg hulye kerdes, de nekem is eszembe jutott mar. Mert hat ezeket a testreszeket probaljak potolni. Es hat az "eredetitol" undorodnak ezert kicsit ambivalens a dolog.

Meg hogy elete vegeig szuz marad egy full leszbikus lany?

2017. dec. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

Melegeknek nyilván nem gond, mert van helyette popsi.


Lányoknak meg vibri, banán, uborka stb.

2017. dec. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A természetben szexelő állatok nagy része nem képes az orgazmusra.

Na most ebből következik, hogy a szex legalapvetőbb funkciója nem az élvezet, hanem a szaporodás.


Innentől nem is értem a kérdésed... az élvezet, az orgazmus az sokkal inkább lelkileg hat egy egyénre, mintsem fizikailag.

Szerintem mind férfiaknál, mind nőknél megjelenik az eset, hogyha nem kívánjuk a másikat, csökken a nemi vágyunk. Ha egy meleg srác nem a puncit kívánja, akkor nem fog olyan jót élvezni, mint ha férfival lenne (szerintem).

Lányoknál viszont abszolút így van, ezt saját tapasztalatból mondom.

Nem minden nő megy el szex közben férfival, sőt...

Úgyhogy maga a kérdés felmerülése is nonszensz nekem.

2017. dec. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Heteroként mondom, hogy egy ánuszt messze jobb dugni, mint a puncit.

Csak épp körülményesebb is :D

2017. dec. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
62%
Tök érdekes ez a kérdés, én értem amit mondasz. És pont ezért melegként tökre szívesen kipróbálnám egy olyan transz sráccal a szexet aki mindenhol srácnak tűnik, de puncija van. Tuti más érzés lehet bedugni egy olyan lyukba, ami kifejezetten erre a célra van kitalálva. :D
2017. dec. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem egy vibrátor is fáj, akármennyi síkosítóval próbálkozik az ember. Úgyhogy esetemben nem, nem jobb.
2017. dec. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#3Honnan veszed azt, hogy a természetben szexelő állatok nagy része nem képes az orgazmusra?
2017. dec. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A macskák makkjának tövében apró tüskék vannak. Nekik például kifejezetten szar érzés.
2017. dec. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Felettem írók kifejtették szerintem jól, hogy nem lenne élvezetesebb, sőt, szóval azt hagyom. Másik:

A szüzesség egy társadalmi találmány, állatoknál sem beszélünk ilyesmiről. Biológiailag nincs ilyen dolog. (Igen, a hártya sem azért van, szimplán véd fertőzések ellen, de az sem teljesen zárt, gondolj a menstruációra. Sport, ujjazás következtében bőven elszakadhat, tágulhat.) Magyarán értelmetlen egy másik nemiszervhez kötni. Első szexuális aktus, de a férfiaknál sem történik semmi csoda. Nőknél sem. Ergo nem maradunk szüzek, köszönjük szépen.

2017. dec. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
55%
A leszbikus exem szerint jobban megujjaztam, mint bármelyik pasi dugta valaha. Öröm volt hallani ahogy élvez.
2017. dec. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!