Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusnak minősülnek az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusnak minősülnek az ilyen lányok?

Figyelt kérdés

Több lánnyal is beszélgettem, akik teljesen leszbikusnak vallották magukat, de azért ha épp nem volt lány, akivel szexelhetnek, akkor férfiakkal oráloztak.

Azt mondták szükséghelyzet és nem is élvezik annyira, mint lánnyal.


Félreértés ne essék, ezt a kérdést nem a kanos pasiknak írtam ki reménykeltőnek. Pusztán érdekel, hogy az, aki csak és kizárólag szexuális kielégülés céljából pettingel pasikkal (szóval behatolás egyáltalán nincs), hívhatja-e magát leszbikusnak ettől eltekintve?


L/L



2017. dec. 14. 11:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Bármikor segítek én ilyen rendes lányoknak
2017. dec. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Köszi #1, nem ilyen válaszokra van szükség itt.


Illetve megragadom a lehetőséget, hogy kiegészítsem a kérdésem: mi a helyzet azzal a lánnyal, aki semmit nem csinál a pasival, csak hagyja, hogy -magyarul fogalmazva-, kinyalja a pasi?

2017. dec. 14. 11:48
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem biszex. Aki totál leszbi, az nem engedi, hogy hapsi érjen hozzá és ő sem érne hapsihoz.
2017. dec. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Ezek Biszexek

Egy igazi Leszbi hozzá nem nyúl a falloszhoz. Nem hogy még szopogassa is..

23N

2017. dec. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%
Ugyan miért számítanának leszbikusnak? A leszbikusok csakis és kizárólag nőkkel foglalkoznak, egy leszbikus soha semmilyen körülmények között nem érne pasihoz, hiába a süket szöveg.A leszbikusok kizáólag a szexuális kielégülést is csak nőkkel csinálják, vagy maszturbálnak.Leszbikus vagy és nem tudod mit jelent a szó?Ezek köszönő viszonyban sincsenek a leszbikussággal, mindegy minek vallják magukat.
2017. dec. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kioktatást. Vélemények érdekeltek.

Tudom mit jelent a leszbikus szó. Jómagamat annak vallom és soha nem volt fiúkkal semmilyen szexuális jellegű viszonyom, ezért nyilván az én vélemènyem szélsőségesnek nyilvánulhatna, azért kérdeztem meg, hogy több ember álláspontját is megismerjem.

2017. dec. 14. 12:22
 7/14 anonim ***** válasza:
88%
Hülye kis r.bancoknak minősülnek az ilyen lányok nem leszbikusnak
2017. dec. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a lányok nem leszbikusok, hanem biszexek, de gondolom nincsenek tisztában a leszbikus szó jelentésével.

Egy leszbikus még akkor se orálozik egy férfival, ha szükséghelyzet van... akkor inkább maszturbáljon egy nap x-szer, mint hogy az első pasihoz rohanjon.

A kinyalatásról is ez a véleményem, egy leszbikus nem engedné, hogy egy csávó kinyalja, még akkor se ha csak nyalás lenne.


Amúgy meg pont az ilyen lányok miatt hiszik azt a férfiak, hogy a leszbiusoknak kell pasi, mert oráloznak velük közbe azt állítják, hogy leszbikusok. Így jó, hogy azt hiszik a pasik, hogy kellenek a leszbikusoknak...

Ilyen lánnyal se kezdenék.

2017. dec. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom: biszexek inkább. Az tök mindegy, hogy jobban vonzódnak a lányokhoz, ha a fiúk is játszanak náluk.


Amúgy az milyen hülye szöveg, hogy "szükséghelyzet volt"!?

2017. dec. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

#1


Álmodik a nyomor, hapsikám! ;)

2017. dec. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!