Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerintetek ez önzőség?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez önzőség?

Figyelt kérdés

Nekem a szexben elsődleges a durvaság , és másodlagos a gyengédség (a durvaságra nedvesebb leszek, jobban felizgulok). Volt barátnőmnél pont fordítva volt, mégis megadta nekem a durvaságot (akkor is amikor jártunk, akkor is amikor csak kavartunk). Viszont most van egy lány akivel kavarok (azt is mondhatjuk párjelölt) , BDSM fogalmát nem is ismerte, és azt mondta nem vinné rá a lélek, hogy megpofozzon vagy fojtogasson engem. És hogyha mással akarok lefeküdni ez miatt akkor sajnálja, de ez neki nem megy, de hogy amúgy próbál mindent megadni.


Mit gondoltok?



2017. dec. 19. 21:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne önzőség? Nem illetek össze ilyen téren és ennyi. Én sem hiszem hogy rá lehetne venni ilyen izmosabb durvulásokra. Úgysem élvezné ez a lány ezt, te pedig erre vágysz. Szóval szerintem ( és ne haragudj de ezt szebben megfogalmazni nem tudom ) ne vesztegessétek egymás idejét.
2017. dec. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Esetleg próbáld ki férfival, az sokkal durvábban tudna veled bánni. Főleg úgy hogy valójában nem is kívánod, az már önmagában is elég durva lenne.
2017. dec. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Én elég régi motoros vagyok a BDSM-ben, sok partnerem volt, de ott ,ahol nem volt meg az összhang az ágyban, mindig nagyon hamar kenyértörésre került a sor. Én hagynám a helyedben, mert sajnos az ágyban lévő összhang egy kapcsolatban a legeslegfontosabb.
2017. dec. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Én az utolsó vagyok, azt nem mondtam ,hogy én Switch pasi vagyok, csak a beállított szófigyelés miatt írtam a Leszbikusság csoportba. :)
2017. dec. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Bár biszex vagyok de a férfiakat inkább hanyagoljuk most.
2017. dec. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Oppá xd szóval a pasikat hagyjuk
2017. dec. 20. 13:26
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
Ez nem önzőség az én stílusom a te másod. Az én barátnőm 6 éve ugyan ezt mondta de szeretett és ezért nem hagyott el szépen lassan bele vezettem őt a dolgokba ma már imádja velem a sexet és elég hamar megtetszett neki
2017. dec. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ez egy olyan dolog, hogy vagy ilyen beállítottságú valaki, vagy nem. Ha full vanilla a csaj, szvsz nem sok mindent lehet tenni.


De még ha van is BDSM egy kapcsolatban, akkor se feltétlen egyforma ám.


Pl. a barátnőm és én is switchek vagyunk, ami szuper. mindkettőnket izgat a bőr, ami szintén.


Engem érdekelnek a gyertyák, meg a shibari, a páromat nem igazán de élvezi a reakciómat.


Én az ő kedvéért tanultam meg hogy kell úgy fojtogatni valakit hogy ne ártsak vele, és bár különösebben nem vagyok paskolós típus de tudom hogy ő élvezi, szóval...


És akkor mindkettőnknek van amit egyszerűen nem. Pl. a verbális alázás nem, mert egyikőnket sok megaláztatás érte, és inkább rossz emlék mintsem szexi. Illetve latex allergia miatt ez a fétis sem lesz kiélve.


Szóval bármilyen szex a kettőtökről kell hogy szóljon, és van olyan hogy két ember egyszerűen nem kompatibilis az ágyban.

2017. dec. 23. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!