Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mi a bajuk a leszbikusoknak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a bajuk a leszbikusoknak a biszexuálisokkal?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre, hogy jó pár leszbikus pfujjog, morcoskodik, mikor szóba kerülnek a biszex lányok. Én is leszbikus vagyok, viszont soha semmi bajom nem volt velük, és azért érdekes, mi ez a kirekesztősdi meg ez a “hozzád ért egy férfi mennyé’ innen” gondolat - tiszteletben tartom mindenki véleményét, csak azt nem értem, hol akadtak ők meg, hol van az elfogadás. Fura ilyen begyöpösödött és beskatulyázó stílussal találkozni olyanoktól, akik ugyanúgy vágynak arra, hogy elfogadják őket.

2017. dec. 19. 23:07
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
94%

...ebből harc lesz tuti!



Alapvetőleg nem kellene hogy balhézzunk egymással, de sokaknak ez nem megy sajnos. Sokan képtelenek feldolgozni azt, hogy van aki még kísérletezős korszakában, vagy amíg teljesen tisztába nem lett az identitásával, esetleg simán csak mindkét nemmel elvan, az nem egy legalja ember. :)

2017. dec. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
97%
Ugyanezt gondolom.
2017. dec. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem szeretnék harcot kezdeményezni vagy provokálni! Nem állt szándékomban betolni a trójai falovat így 23 óra után az oldalra :D csak tudni szeretném, kinek a plüssmackóját lopta el egy biszex, vagy mi az indok, mi indította el ezt az ellenszenvet.
2017. dec. 19. 23:31
 4/24 anonim ***** válasza:
56%

Egy heterónak a férfi-nő felállás a természetes, a melegeknek az azonos nemű. Akármennyire is "toleránsak" az emberek, mindegyik a magafajtát tolerálja a legjobban.

Te is beskatulyázod azokat a leszbikusokat, akik pfujjognak egy biszexre...

Mindenkinek tolerálni kell mindenkit, de az intolerancia miért nem tolerálható?

2017. dec. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
89%

Ezt a kérdést már én is terveztem feltenni.

3 okát látom én ennek


Ad2-Általánosítás.Kiindulva azokból akiknek a leszbikus szex csak egy kaland egy kuriózum és ha rájönnek,hogy nem "minden pasi egy görény" akkor visszamennek a srácokhoz.(Ez egy bizonyos rétege a biszexeknek csak)


Ad2-Félelem.Úgy gondolják hogy nem elegek egy biszex lánynak,mert annak ugye biztos farok kell,és lelép majd egy sráccal ha hiánya lesz.


Én nem gondolom úgy,hogy ez valós félelem lenne.a biszexek akiket ismerek mind nagyon érzelmi beállítottságúak és akihez vonzódnak annak a személyiségébe szeretnek bele nem a nemébe és nem panaszkodnak arra,hogy jajj most nincs farok vagy nincs punci az ágyban. A másik meg,hogy ha megakar valaki csalni azt úgyis megteszi.erre nem több az esély ha biszex az illető,mert attól még lehet hűséges fajta


Ad3-undor. Mint ahogy írtad is kérdező,van akinek ez nagyon nem fér bele,hogy szeretkezett pasikkal is.Ismertem ilyen lányt,aki nehezen viselte a gondolatot,hogyha a kiszemeltje érintett már férfit.


Ahogy szomszéd lány is mondja ebből harc lesz. sose lesz teljes egyetértés és béke

2017. dec. 20. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
95%

Gondolom van pár olyan leszbikus, akinek vége lett a kapcsolatának, mert valami nem működött és utána hapsija lett a lánynak. Másra nem tudok gondolni, amiért ennyire a vègsőkig menve és ilyen agresszívan reagálnának. Biszexként írom, nagyon sok ilyen ismerősöm van, nem csak a saját nevemben állítom, semmi bajunk a leszbikusokkal, ellenben velük...

Nem vitatkozásképp, szimplán csak ez a tapasztalatom.

2017. dec. 20. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
96%

Nos, nekem a legkevésbé van érintettségem a dologban mivel heteer férfi vagyok, de nagyon erős a toleranciám és azt vallom, hogy mindenki tegye azt ami neki jól esik akármennyire is vadnak vagy undorítónak tűnik mások szemében. Amíg mindkét félnek jól esik és nem törvényellenes addig hajrá. :)


Biztos nem fogtok ennek örülni és szerintem simogatást se fogok kapni senkitől, de ÁLMOMBAN NEM GONDOLTAM VOLNA, hogy a leszbikus és a biszex társaság KÖZÖTT ellentétek, intolerancia, konfliktus, meg nem értés vagy akár vagy el nem fogadás létezik


Én a végletekig támogatom a boldogságotokat, mert ti is ugyan olyan szeretetre méltó emberek vagytok mint a többiek. És hogy ne gondoljátok, hogy szexista vagyok: a leszbikusokat is, akiknél biztos, hogy soha semmiféle előnyöm nem lesz ebből.


De...


Én nagyon rosszul érezném magam, ha azt szeretném, hogy a társadalom fogadjon el engem teljesen, ha én egy szexuális orientáció kisebbségébe tartozom és közben "pfujjogok, morcoskodok" egy másik ráadásul hozzám hasonló csoportra.


El nem tudom képzelni miért teszitek ezt egymással és főleg, azt nem tudom elképzelni, hogy mért pont ti.


A hozzászólást annak tudatában írtam, hogy lesz aki most felháborodik és vibrátorral fogja nyomogatni az "ez a válasz nem hasznost", tegye. Ha egyetlen ember is elgondolkozik ezen és a vége az, hogy eggyel kevesebb konfliktus lesz a világon, már megérte elviselni a lepontozást. Sőt... :)

2017. dec. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
11%
A legtöbb leszbikus azért leszbikus, mert gyűlöli a férfiakat. Mégpedig olyan szinten, hogy azt is gyűlöli, aki a férfiakat szereti.
2017. dec. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
96%

Van már itt mindenféle válasz.

Nekem az a “bajom”, hogy a legtöbb, akit ismerek, egyértelműen kijelenti, hogy ő lánnyal nem akar kapcsolatot, vagy nem vállalja fel magát senki előtt, így tulajdonképpen ellehetetlenítve egy esetleges kapcsolatot.

Ilyen dolgok mellett persze, hogy zavar. Bármikor gondolhat egyet és ugrik a “kényelmesebb” hetero élet felé.


Ettől eltekintve van pár biszex barátom/barátnőm és ilyen téren semmi probléma.

Valamint, ha egyszer megismerek egy biszex lányt, aki tényleg tudja mit akar és a valódi érzései alapján cselekszik, akkor valószínűleg párkapcsolati téren is másképp tekintek rájuk onnantól.

2017. dec. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
4%

Nincs velük semmi bajom, csak az életmódjuk összeegyeztethetetlen az enyémmel,ezért tartom tőlük a 3 lépés távolságot.

25/L/L

2017. dec. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!