Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok! A kérdésem azokhoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! A kérdésem azokhoz szól, akik felvallalják. Holnap megyünk barátnőm anyjáékoz, de nem szeretem az anyját mert szerintem utál. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ha nem megyek az rosszul esik a barátnőmnek. Ha megyek én érzem magam rosszul az anyja miatt. Alapvetően kedves velem, de vannak apro jelek amiktől úgy érzem utál. Vagy egy anyósnak hogyan járjak a kedvében?
2017. dec. 23. 18:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy anyós minden esetben utálja, vagy legalábbis minimális ellenszenvet érez a gyermeke szíve választottja irányában.

Akkor is, ha ez meleg, vagy hetero kapcsolat. Hisz “elveszed” tőle a kicsi lányát/fiát.

Beszéld meg a kedveseddel, találjatok egy arany középutat.

2017. dec. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Jól van, de neki sem akarok rosszat
2017. dec. 23. 19:11
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Miért kéne menned?

Mondd meg a barátnődnek,hogy ez a szenteste,otthon szeretnél lenni a szüleiddel,vagy egyedül aztán kész.

Meg amúgy sincs kedved az anyjáékkal tölteni ezt az estét. Ha rosszul esik neki,így járt,nincs ebben semmi szerintem,ezt neki is meg kell értenie.

2017. dec. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Azért kéne mennem mert az apja hívott fel minket hogy menjünk el hozzájuk, tehát én is megvagyok hívva. A barátnőm meg tökre bele élte már magát. Azon gondolkodom még hogy valamit vegyek az anyosnak de nem tudom mit venne sértésnek és minek örülne.
2017. dec. 23. 19:18
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor meg elmentek,kajáltok,isztok,aztán haza mentek, 3-4 órát,csak kibirsz.
2017. dec. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
De akkor sem értem,miért ne mehetnél te,a saját szüleidhez?
2017. dec. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
A baj az hogy nem 3-4óra hanem ottalvós. Most azon töröm a fejem hogy veszek az anyjának valami virágot azzal hátha elvisel egy napon keresztül. Csak már azért kérdezgetek itt mert sokszor félek hogy az anyja a kapcsokatunkra megy
2017. dec. 23. 19:26
 8/13 A kérdező kommentje:
Mehetnék a szüleimhez de én ragaszkodom ahhoz hogy a barátnőmmel legyek ő meg ahhoz hogy menjünk a szüleihez...
2017. dec. 23. 19:27
 9/13 anonim ***** válasza:

Miért? Nem bírtok ki 1 éjszakát egymás nélkül?

De ha így van akkor nem is értem kérdést,mivel eldöntötted,hogy mész.

Vegyél ajándékot,kérdezd meg párod,minek örülne,aztán menjetek,majd túléled ezt a napot.

Sok sikert.

2017. dec. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm 😥 eldöntöttem hogy megyek igen, de csak mert a baratnőmet nézem. Csak annyira ketségbeejtő hogy mindent úgy csinalok hogy kedveljen az anyós és mégsem. Aztán itt próbál az ember megoldast találni
2017. dec. 23. 19:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!