Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok! Kinek mi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok! Kinek mi a hobbija? Van hogy a hobbitok miatt nem foglalkoztok a párotokkal?

Figyelt kérdés
Én szabad időmben mindig edzem a baratnőim szerint túlzás és lehetnék többet velük, de nem értik meg hogy imádom csinálni
2017. dec. 26. 10:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem is az edzes illetve olvasas
2017. dec. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És ha van párod őt nem zavarja?
2017. dec. 26. 11:17
 3/9 anonim válasza:
44%
Én zenélek és olvasok, és emiatt néha tényleg hanyagolom a páromat, de megérti :)) 16/L
2017. dec. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Biciklizés. De ez csak nyáron, illetva ha nincs hideg kint. Nem zavata mikor volt párom, azt a pár órát nehogy már ne bírjuk ki egymás nélkül míg tekerek. :D

Addig ő is el volt legalább a saját dolgaival.

2017. dec. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Rajzolás, szerepjáték, történetírás


Mindkét párommal együtt csináltuk ezeket, a következővel is szeretném.

2017. dec. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Rajzolás, videó játékok, képregényírás.. hasonlók.

Szerintem próbáljatok meg valamilyen arany középutat találni. Mennyi időt töltesz edzéssel?

2017. dec. 27. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
63%

Ooo nincs én nekem olyan hobbim amit ne lehetne ketten csinálni :)


szeretek énekelni-duettben is lehet ,sőt úgy még jobb is

filmet nézni-kifejezetten örülök a társaságnak

billiárdozni -egyedül nem is lehet ugye


és igazából bármi amit szeretnék csinálni ahhoz jól jönne még egy ember

kosarazás,léghoki,biciklizés,kávé/forraltborozás,jégkori


nincs olyan amit ne lehetne ketten ha úgy van :)

2017. dec. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Lovagolok és műkorcsolyázom,mindig össze tudom egyeztetni a kapcsolataimmal,igaz rugalmasnak kell lenni. De jobb esetben a másik félnek is van valami elfoglaltsága,ami kitölti a szabadideje egy részet. Szerintem nem egészséges sem az ha valakinek fontosabb az emberi,családi kapcsolatainál egy hobbi, sem az ha egyik mindig a masik nyakám lóg, nincsenek önálló gondolatai.Vizsgáld meg, hogy nálatok melyik helyzet áll fent és vagy csökkentsd az edzéssel töltött időt vagy kösd ki a barátnődnek, hogy hagyjon neked több levegőt.Deha ez többször is előfordult akkor valószínüleg az előbbi opció lenne ajánlatos.

29/L/N

2017. dec. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

A párom és én is írunk, még segíteni is tudjuk egymást :D

Nem vesz el időt a kapcsolatunkból.

2017. dec. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!