Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok ti elítélitek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok ti elítélitek a biszex lányokat?

Figyelt kérdés

Sokszor hallottam már, hogy inkább kerülik az olyan lányoka, kapcsolatot sem szeretnének velük,mert hogy nem megbízhatóak, vagy egyéb okok.

Ez mennyire igaz a többségre?

Én bi vagyok viszont sráccal nem tudnék elképzelni egy hosszú kapcsolatot.



2016. máj. 26. 21:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%

Én nekem speciel semmi bajom nincs velük, szerintem leszbikusok között is van, aki hűtlen, megbízhatatlan, stb. Tény, hogy biszexuálisok között gyakoribb lehet az ilyen, de szerintem ez egyéntől függ. Azért kerülik a biszex lányokat általában, mert többségük inkább a fiúkhoz vonzódik, mint a lányokhoz, így nagyobb az esély rá, hogy otthagyják a párjukat, mert jobban kell nekik egy fiú ölelése, csókja... stb. Én jártam már biszex lánnyal, nem volt vele semmi problémám, nem csalt meg sose, én se őt, harmonikus volt a kapcsolatunk.


16/L

2016. máj. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Én nem ítélem el a biszexuálisokat. Elég szomorú, hogy ilyen nagy a bifóbia a közösségben, attól még nem fog valaki megcsalni,csak mert kétszer annyi emberhez vonzódHAT, mint te. A megcsaláshoz elég egy ember is, és ne a szexualitásra fogjuk a hűtlenséget.
2016. máj. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Na igen szerintem is:D legalább nem mindenki van így ezzel.
2016. máj. 26. 23:45
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
szerintem alapvetően az olyan átlag biszexek miatt ítélik el őket, hogy idézném... "kapcsolatot csak fiúval tudok elképzelni" "van barátom, de lenne lány, aki lefeküdne velem közben olykor?" stb. hozzáállások miatt, amivel tele van ez az oldal... utóbbi alapján meg tök jogos, hogy feljön a hűtlenség, de amúgy hülyeség... hűség nem érzés, hanem döntés és nincs köze az ember szexuális orientációjának hozzá, hanem ahhoz, hogy milyen ember.
2016. máj. 27. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%

Vannak biszexuális barátaim, ők elég normálisak ilyen téren, még is vannak bennem ellenérzések. Vehetjük például azt, hogx a biszex nők nagyon nagy százaléka végül férfi mellett telepedik le. Akkor meg minek húzzug egymás idejét? Illetve meg, engem nagyon tud zavarni, ha volt már a másik nemmel, vagy tetszik neki.

Ettől függetlenül, ha beleszeretek, beleszeretek. A szerelem vak, ugyebár. :)

2016. máj. 27. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
69%
Nekem pl. csak rossz tapasztalataim vannak a biszex nőkkel. Ahogy írták előttem, jóformán a biszex nő jobban vonzódik inkább a pasihoz, vagy ha nem is, nem vállalná be a leszbikussággal járó felelősséget, mint pl. az, hogy coming outolni kell, felvállalni a párod, stb. Ezeket egyik biszex sem akarta bevállalni. Kényelmes a helyzet, mert amíg szingli, lefekszik nőkkel, de aztán lesz pasija és árnyékban marad az, hogy a nőkhöz is vonzódik. A nagy része igy viselkedik. Nem ítélem el őket, de egyértelműen leszbikus, önmagát vállaló nővel tudok csak komoly kapcsolatot létesíteni, minden más maximum szexre mehet. Ha egy nő biszex, akkor a legjobb az, ha egy szintén biszex nőt keres, aki nem akar komoly kapcsolatot, csak időnként szexelni és senki sem sérül. Felőlem azt csinálnak, amit akarnak az emberek, de én tartom magam ehhez, hogy csak szintén leszbikus nővel járok.
2016. máj. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Na ez velem pont fordítva van , én felvállalnám, és komolykapcsolatba is belemennék, bár így elég vegyes vélemények vannak gondolom inkább embertől függ ez.
2016. máj. 27. 15:03
 8/13 anonim ***** válasza:
68%

#5 vagyok: Szerintem végül is teljesen mindegy, hogy az illető biszex-e vagy leszbikus, mint azt említettem. Ha valakinek TE fogsz kelleni, akkor te kellesz. Nem a biszexségedbe szeretnek bele, ahogy sok leszbikus is elköveti a hibát, hogy hetero lány tetszik meg neki.

Persze, meg vannak az általános rossz hozzáállások... De ez annál is nagyobb szűrőpróba lehet legalább.

Neked meg drukkolok! :)

2016. máj. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Bíztató:D de igazad van ebben, ott a pont.
2016. máj. 27. 19:35
 10/13 anonim ***** válasza:
62%
Én mondjuk biszex vagyok, és úgy vettem észre, hogy a leszbikusokat nem zavarom, vagy hogy mondjam..sőt.......ha épp a párom "nem ér rá, akkor inkább leszbikus nőt keresek, de jobb a bi egy hármasra pl ;)
2016. máj. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!