Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Noies leszbikuskent nem lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Noies leszbikuskent nem lehet noies baratnom?

Figyelt kérdés
Fius lanyok vesznek korul a bulikban, az utcan is ok vesznek eszre. A leszbikus baratnoimnel is ugy van hogy egyértelmu ki a "fiu". Instagramon is olyan parokat latok ahol az egyik lany mindig fius. Miert van ez mindenhol?
2018. jan. 16. 19:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%

Ez mekkora hulyeseg. :D

Nincs mit ragoznom ezen. A csalodottsag beszel beloled, de ezert nem kell ilyen ertelmetlenseget kerdezni.

Johetek sajat peldaval, ami racafolna erre, de folosleges.

Valoszinuleg nekik jossz be/ nekik van merszuk leszolitani teged/ olyan a stilusod amire a noiesek fel se figyelnek.


De most hatha elkezd itt csattognia nehany hozzad hasonlo csaj, hogy “ na igen, ha mar leszbi vagyok, not akarok es nem egy pasi imitatort” stb:D

Sok sikert.

2018. jan. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Igazabol ezen mar en is nagyon sokat agyaltam. Lehet ilyen barátnőd csak keves olyan van aki ezt kedveli. Vagy nem is az hogy nem kedvelik csak tobb az olyan lany aki kicsitt lazabb. Ezert latod ezt sokszor.
2018. jan. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
40%

De durva ezen gondolkodtam enis

viszonterdekes nekem nincs kulon idealom lanyoknal bejonnek a fiusabbak/Tomboyok is illetve a noies/pici lanyok fura:D

de rengeteg kepet lattam mar ahol mindket no noies volt.:)

16/LL

2018. jan. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%

Azért lássuk be, ha tényleg nőies vagy, kb. senki nem fogja rólad megmondani, hogy a nőkhöz vonzódsz, a fiúsabb csajok meg persze, hogy kiszúrnak maguknak, nyilván pasik is megnéznek téged.

Biztos van csomó nőies pár is, csak nem az ismerőseid körében. Ha meg nem akarsz fiús csajokkal ismerkedni, hát ne tedd :D Nem kötelező. Nekem sem jönnek be.

2018. jan. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

Ez nem így van,sok olyan pár van ahol mind kettő lányos/mind kettő fiús.

Ha van kedved írhatsz

17/L

2018. jan. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
55%
Én is nőies vagyok és csak nőies nőkkel volt kapcsolatom és nem hiszem hogy én lennék az egyetlen.
2018. jan. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%

Nőies leszbikus nő vagyok,eddig 6 szintén nőies nővel volt kapcsolatom, kapásból 3 nőies párt tudok mutatni.


"Noies leszbikuskent nem lehet noies baratnőm?" Leszbikus létedre nem hallottál még lipstick leszbikusokról?


A kérdésed olyan szintű, mintha azt kérdeznéd,hogy soha nem lehet munkád mert már 3 helyre nem vettek fel?

2018. jan. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
irtam 5
2018. jan. 17. 12:55
 9/12 anonim ***** válasza:

En a noies lanyokat szeretem :)

Nekem is lehet irni ha szeretnetek^^

16/LL

2018. jan. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
27%
Nőies vagyok, senki meg nem mondaná, hogy leszbikus, ezért a fiús lányok sem környékeznek. A párom is részegen mert csak odajönni egy buliban. :D Jogos kérdés egyébként, nekem mindig ugyanilyen nőies párom volt, a mostani kicsit lazább, de ugyanúgy csajos. Én meg különösen... Valójában azt vettem észre, hogy egy nőies és igényes nő a legtöbb leszbikusban ellenszenvet vált ki, nem tudom miért. :( 26/N.
2018. jan. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!