Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Nőies leszbikusokkal hol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőies leszbikusokkal hol tudnék ismerkedni? Vagy talán nincs is olyan?

Figyelt kérdés
Nekem a nőiesebb leszbikusok jönnek be, ha férfiasra lenne szükségem férfit keresnék. De nem az tetszik. Sok mindent próbáltam már. pl.: Tinder
2018. jan. 19. 18:03
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
70%

Nő vagyok és én sem értem miért jó, ha valaki egy kövér, tüsihajú, bajuszos csajjal van együtt - aki jóformán már férfi.

Nekem is inkább a nőies nők tetszenek, de nyilván őket lehetetlen megtalálni hiszen mindenki heterónak hiszi őket.

Nem feltétlen pasi az aki kiír ilyen kérdést, decemberben én is írtam ki hasonlót, nem kell egyből előadni itt a harcileszbit és nekimenni mindenkinek, ez annyira ellenszenves.

2018. jan. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Pedig a 10-es valaszolonak igaza van.

A kerdezo nagy valoszinuseggel egy srac, ugyanis beszeltem vele privatban is mert rogton ram irt.

(1. valaszolo vagyok)

2018. jan. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Oké, akkor srác, de nem mindenki pasi aki ilyen kérdést ír ki.

Gondolom ezért nem írt nekem vissza az egyik ember, akinek privátot írtam, mert azt hitte ffi vagyok... :/

2018. jan. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
40%
A kérdés stílusából jön le, hogy pasi,nem vagyok harcileszbi, csak felhívtam a figyelmet a burkolt támadásra,nehogy már rögtön harcileszbi meg ellenszenves legyen aki megvédi magát vagy nem alázkodik meg a provokáló pasiknak...
2018. jan. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
19%
Meg inkább az a mégoly undorító és visszataszító mikor valaki leírja a véleményét(a legtermészetesebb dolog,hogy a leszbikusok tartják a pasiktól a 3 lépés távolságot),erre jönnek ezek az újkeletű heteronácik és leszúrják őket...Ugyanazt csinálod amit feltételezed, hogy a "harcileszbik" csinálják,csak te a normális leszbikusokat marod rögtön, te pasikért harcoló harcileszbi. Ez sokkal gusztustalanabb viselkedés mint leírni a véleményed.Komolyan,ha nem tetszik,ahogy a leszbikusok a pasikról gondoskodnak minek olvasod ezt a kategóriát?
2018. jan. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Azért 10-es kissé te túlzásba viszed a dolgot. tételezzük fel, hogy a kérdező nő, még ha nem is az.

"Nőies leszbikusokkal hol tudnék ismerkedni?"

Ez teljesen oké, nekem sem sem tetszenek a pasis nők, hiába kamus a kérdező, én is azt állítom, ha férfias társat szeretnék, férfit keresnék magamnak. Szóval ez teljesen jogos. Nem tartom vonzónak se a tinifiú kinézetű csajokat, nem a kopaszra nyírt, nagy darab nőket. De ez NEM bántás, NEM szidás!! Mindenkinek más tetszik, én sem tetszem sok embernek és vica-versa.


A kérdés ezt leszámítva tényleg elég látványosan provokáció.

2018. jan. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
24%

Megismétlem,hogy a kérdés stílusából és nem a tartalmából jött le hogy pasi.


Írtam,hogy én is a nőies nőket szeretem,oké ha más is,de ahhoz hogy ezt megértsük nem kell taglalni,hogy milyenek a fiús lányok,miért nem ők kellenek,ez igenis kötekedés és sértés.Nem az hogy nőies nőt keresel,hanem az hogy csúnyák,szinte férfiak stb.


Te pl.mit szólnál ha leírnám,hogy"Nekem a telt lányok teteszenek,nem a botsáskák,akiknek kiáll a bordájuk meg a kutya játszik csonttal?". Kb.ilyen szintü,ha kérdés. Elég azt leírni ki tetszik,a másik végletere nem kellenek megjegyzések.


De mondtam,hogy a kérdező ezzel burkoltan arra céloz,hogy minden leszbikus csúnya és férfias, nyílván mert valamelyik kérdés alatt helyre lett téve(ezért kell védeni ugye).

2018. jan. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
60%
Utolsó engem halálosan hidegen hagy, ha a telt nőket szereted és taszítanak a vékonyak. Tökéletesen hidegen hagy, hogy névtelen-arctalan valakik mit irkálnak egy ilyen oldala. Valamiért viszont te magadra veszed, mintha személyes sértés lenne hogy a férfias nők mások szerint nem vonzóak. A kérdező semmire nem céloz, ez inkább a te oldaladról valami komplexus.
2018. jan. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
88%
Hagyjátok az 56%-os válaszadót, ide és az ez után érkezett kérdéshez felváltva ugrál, teljesen személyeskedve, szavakat kiforgatva, indokolatlan stílusban és szavakkal vagdalkozik, nem érdemes és nem szabad az ilyen provokációra odafigyelni. Neki minden személyes ügy és támadás.
2018. jan. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Nem vagyok pasi. Csak pont felhúztam magam ,mert egy lányt megismertem aki olyan mint egy férfi ,de leszbikus. Régóta próbálok egy normális nőies lányt megismerni ,de mmindig csak olyanba botlok akiről jobb nem beszélni… dühömben írtam ki a kérdést…
2018. jan. 20. 17:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!