Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Segítségetekre lenne szükségem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítségetekre lenne szükségem. Fiatal 33eves nő vagyok. Van egy nagyon jó baratnőm 3éve ő 47éves, és 2 éve a baratságunk megváltozott. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Egy buli alkalmával elcsattant egy csók. Azt gondoltuk ebből több nem lesz.

De mégis 2éve már annak hogy olyan szoros a kapcsolatunk mint egy férfi női parkapcsolat. Testi dolog nincs köztünk... ő nem akarja mert nők vagyunk. Viszont csókok ölelések vannak...én szerelmes vagyok belé már 2eve. És erzem ő is szeret. Viszont tagadja hogy nem. Annyit elmondott a napokban hogy érez irántam de többet ne kérdezzek, mert nem hogy nekem még magának se vallja be mert nem normális dolog mert nők vagyunk. Szerintetek mit érez???


2018. jan. 28. 17:54
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem ne eröltesd, ő a férfiakat szereti.
2018. jan. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Érdekled, nem is kicsit, de valószínűleg a nevelése, a szocializációs háttere olyan volt, hogy emiatt úgy érzi, az a helyes, ha ezt elfojtja.
2018. jan. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg ő is szeret Téged, de ez az állapot hosszú távon nem tartható fenn, mert rámentek mindketten...

Neki ezek szerint nincs párkapcsolata?

2018. jan. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nincs párkapcsolata. Próbálkozik társkeresőn de valahogy mióta mi vagyunk egymásnak nem igazán jön neki össze. Tegnap ő kérte a csókom és az ölelésem... viszont én elég rossz passzba voltam és félbe szakítottam a csókot..nagyon fájhatott neki latszott rajta és azonnal azt mondta nem érzi jól magát vigyem haza.
2018. jan. 28. 20:18
 5/6 anonim ***** válasza:
37%

Sztem próbálkozz

Ha segítség kell az ellazulashoz javasolhatok egy masszázst

Tapasztalatból mondom

En masszőr vagyok és hasonló esetben mar segedkeztem

2018. jan. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha azt vallja, hogy nem normális mert nők vagytok akkor egyhamar nem fog megváltozni a véleménye = nem lesz köztetrk semmi,de neki ez íg kényelmes is.


Szerintem távolodj el tőle,mondd el nyíltan hogy te normális kapcsolatot,társat akarsz és nem a lelki szemetese lenni.


Ismerkedj másokkal,próbáld elfelejteni.Ha tényleg fontos vagy neki talán a külön töltött idő alatt ráébred erre.Ha meg nem keres,nem hajlandó eldönteni hogy akar téged vagy nem,akkir soha nem szeretett,csak kihasznált.Lépj valamit,ne légy életképtelen.

2018. jan. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!