Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Nagyon ellentétes személyiségű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ellentétes személyiségű pár vagyunk, hosszútávon működhet?

Figyelt kérdés

Kevés dolog van amiben egyezünk, nagyjából tűz es víz.

Meg most tetszik nekünk ez egymásban, neha viccesnek találjuk, hogy pl különböző zenét hallgatunk vagy más ételeket szeretünk. Én romantikusabb vagyok, ő kevésbé, sok a barátja nekem nem. Ilyenekre gondolok

Szerintetek ez hosszútávon majd elkezd taszítani vagy így maradhat?

24LL


2018. febr. 13. 05:42
 1/5 Ramone ***** válasza:
43%

Taszitani fog mert ő el akar menni te inkább otthon ülnèl ... Ő inna te nem ő bulizik te nem

Az egész kapcsolat egy nagy sz*r és most is csak azért vagytok együt csak mert még vicces ez de magatoknak se valljátok ezt be...

Csak a filmekben létezik az hogy egy pár ilyen ellentétes életszemlèlettel Boldog egymás mellet

Mert ő boldog lesz te meg csak úgy teszel hogy legyen neked valakid ...

Visszaszámlálás indul... Élvezd ki

2018. febr. 13. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%

Azt az elvet vallom, hogy egy párkapcsolat sorozatos döntések folyamatos kapcsolata, amiket érzelmekre alapozunk (legtöbb esetben). Tehát, ha mindketten úgy döntötök, hogy ennek működnie kell, tesztek is érte, áldozatokat hoztok és felváltva a másik érdekére figyelve kiléptek a komfortzónátokból (pl te néha kimozdulsz vele és a barátaival, máskor pedig ő mond le más programokat azért, hogy veled maradhasson), akkor el lehet húzni hosszú ideig. De ha már nincsenek érzelmek, és csak a megszokás köt össze, akkor az már olyan, mint egy üres, üreges kagylóhéj - szerintem.


Ezt egyébként sem tudjuk megmondani neked biztosra. Ha a szeretet megmarad, és mindketten eleget tesztek a kapcsolatért, akkor biztos együtt lehettek hosszútávon. Az első mézeshetek egyébként is elmúlnak más helyeken is, a legnagyobb együttértésben élőknél is. Azért hajrá!

2018. febr. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Persze,ha szeretitek egymást miért ne működhetne? Ezek akkor szoktak előjönni,gondot jelenteni mikor valami nagyobb probléma,sérelem miatt már amúgy is haldoklik a kapcsolat és a felek már mindenbe belekötnek csak hogy leadják a mérgüket a fő probléma miatt.


Szóval ha az érzelmeitekkel összhangban odafigyeltek ,törödtök egymással és ha vagytok olyan érettek, hogy belássátok nincs két egyforma ember, nem csak nektek lehet igazatok,a másikat is meg kell hallgatni,illetve ha nem csak a magatok kedvét keresitek a kapcsolatban,nem vagytok önzőek és tudjátol hogy mindkettőtöknek kell tenni a kapcsolatért, egyszóval ha elég érettek vagytok hozzá, akkor működni fog.


Ismerek az általad felsoroltaktól sokkal nagyobb és jóval mélyebben gyökerező különbségekkel is évek óta boldog párokat.

Pl.az egyik barátnőm gazdag,tekintélyes családból származó, többdiplomás,jól nevelt,stb nő aki vezető beosztásban dolgozik az UK-ban, ahol találkozott egy mélyszegénységből nevelő intézetbe kerülő és felnövő, szegény spanyol nővel, aki szobalánykodás mellett levelezőn végezte el a fősulit. 10 éve élnek együtt,igazi álompár,mindig rájuk irigykedem mikor szingli vagyok:-)


Vagy akár magamat és a páromat is megemlíthetném. Ő harsányabb, én csendesebb,neki több barátja van, többet utazik a munkája miatt és még sok dolgot fel tudnék sorolni pl.én kerülöm a konfliktusokat, ő néha mèg keresi is stb. Soha nem éreztem tasztítást, bár mindketten kompromisszumképesek vagyunk, mindig mindent meg tudunk beszélni, és nem erőltetünk semmit a másikra, mégsem távolodtunk el.Én pl.vegetáriánus vagyok, de szokott hús is szerepelni az étrendünkben,mivel tudom,hogy ő szereti. Általában valami olyasit szoktam csinálni amit én is megeszem és amihez ő is tud húst enni. Sőt ha én főzöm akkor gyakran van hal,amit szeret,ha ő főz akkor szinte soha nincs hús:-) Mi inkább kiegészítjük,mint taszítjuk egymást és az idő múlásával(4 éve vagyunk együtt),összekovácsolódtunk,mint széthúztunk volna.Ha igazán szeretitek egymást nálatok sem lesz gond, ha pedig előjönnek ezek a dolgok akkor amúgy sem működött volna.Persze minden kapcsolatban vannak hullám völgyek,de ha az igaziak vagytok egymásnak akkor túllendültök azokon is,ha meg nem akkor meg kár erőltetni az egész kapcsolatot.

29/N

2018. febr. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
40%
Amig fel nem száll a lila köd, addig igen. Utána már csak erőltetettnek fogsz érezni mindent, ami addig vicces volt. Tapasztalatból mondom.
2018. febr. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem szeretném elvenni a kedved, viszont nálunk, volt barátnőmmel egyáltalán nem működött. Lehet, hogy ezt teljesen jól meg lehet oldani, viszont mi nem tudtuk. Közös megegyezés alapján szakítottunk, mert már mindketten elhidegültünk egymástól bő 4 év után és teljesen belefáradtunk, hogy semmiben sem egyezünk, és csak ment a vita. Nálunk is hasonló problémák voltak, igazából alig volt olyan dolog, amit mindketten szerettünk. Elég nehéz volt olyan dolgokat kitalálni, ami mindkettőnknek tetszett, vagy örömet okozott.

Egy próbát mindenképp megér szerintem a kapcsolatotok, és ez nincs írásba foglalva, hogy nem fog működni hosszútávon. Lehet találtok pár közös tényezőt, ha tegyük fel évekig együtt lesztek, amit remélek! :)

21/l/l

2018. febr. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!