Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Rossz a biszexuális lányok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz a biszexuális lányok megítélése leszbikusok körében?

Figyelt kérdés

2018. febr. 13. 20:45
1 2
 11/15 anonim válasza:
66%
Most nem azert de pl en biszexualis vagyok, volt mar baratom es baratnom is, de en soha egyiket sem csaltam meg erkolcsi okok miatt, mert nem lennek kepes ezt csinalni azzal akit szeretek. Ezek utan valahogy engem csalt meg ketszer egy leszbikus :D
2018. febr. 16. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

#8, "És azt micsoda, ha valaki belepofátlankodik a másik döntéseibe, és meg akarja stabni hogy kinek milyen az ízlése"


Senki sem szabja meg kivel legyél. Ha a saját véleményem neked ennek számít, hát legyen. De nem vagyunk az óvodában, nem állok feletted, hogy neked már pedig bi lánnyal is lenned kell.:DD


A laza az erkölcse,kapcsolatra nem kellenenek, nem ernek hozzájuk, ugyis lelepnek, meg hasonlo negativsagok nagyon is olyan hangvételű,mint amikor a ferfiak a nokrol irnak lekezelően, hogy úgyis romlott megcsalos k.vak. Nem érzékelek különbséget az ő lekezelésük és a legtöbb bi kontra leszbi hozzászólás között. Neked sem kene az én velemenyembe "belepofatlankodnod", ahogy te nevezed ezt. Van sajat velemenyem, ha valaki Ennyire előítéletesen beszel valakiről. Nem fogom elítélni miatta, de sajnalom, hogy pont a lányoktól is ilyeneket hallok. Komolyan úgy jön le,mintha valakinek meg amiatt kellene szégyelnie magát, mert bi és nem leszbi.:DD

2018. febr. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

3. Valaszolo vagyok

Aki eliteli a bi ket azokkal nem kell foglalkozni valoszinuleg nincsenek azon az ertelmi szinten h foglalkozz veluk,rengeteg a buta es tudatlan ember ezzel nincs mit tenni mond h igazuk van h oruljenek es ne keresd oket tobbet ennyi :)

2018. febr. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én leszbikussal nem jönnék össze :/

Külsőre fiús vagyok, belsőre meg picit nőies, és a leszbikusoknál a külsőm miatt esélyem sincs, amit nem is bánok, mert nem találom meg velük a közös hangot sose.. Biszexeknél még csak annyi, hogy sokszor megkapom a "ha fiú lennél annyira tökéletes lennél" szöveget, aminél szarabb érzés a világon nincs :/

2018. febr. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Attól függ. komoly dologba tuti nem bonyolodnék bele...

barátmeg bárki lehett...

24l

2018. febr. 21. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!