Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mikor es hogyan jottetek ra,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor es hogyan jottetek ra, hogy leszbikusok vagy esetleg biszexualisak vagytok?

Figyelt kérdés
18 vagyok (lany) es azt hiszem inkabb a lanyok erdekelnek, de nem vagyok biztos. Meg sosem volt semmi lannyal de ugyerzem szeretnem, hogy legyen. Par sraccal akikkel esdig csokoloztam nagyon nem ereztem semmit, kapcsolatom meg nem igazan volt(talan pont emiatt?!). Mostanaba egyre tobb filmet vagy sorozatot nezek amiben vannak leszbikusok. Van egy osztalytarsam/baratnom es mintha ereznek iranta valamit, de o tuti hetero es emiatt eselye sincs a dolognak. Esetleg nekektek valami elmeny vagy tapasztalat?:)

2017. febr. 18. 20:05
1 2
 1/13 anonim válasza:
Belém teljesen hirtelen hasított a felismerés, hogy tetszenek a lányok, meg is ijedtem rendesen :D Aztán valahogy feldolgoztam, és most már izgat a gondolat. Sajnos még nem próbáltam semmit lánnyal.
2017. febr. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Es beszeltel rola valakinek? En nem merek senkinek meselni rola:/
2017. febr. 18. 20:11
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Bennem kicsivel azelőtt tudatosult, hogy betöltöttem a 17-et. Ahhoz a ponthoz kötöm, amikor először csókolóztam egy leszbikus barátnőmmel, de már azelőtt is voltak ennek előzményei, például volt egy leszbikus lány az iskolánkban, aki felkeltette az érdeklődésemet, azelőtt pedig egy tanárnő után rohangásztam folyton..:D Most 18 vagyok és biszexuális :)
2017. febr. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hm... bennem ez lassan alakult ki, nem is igazán "rájöttem" erre, hanem inkább beletörődtem. És akkor, amikor beleszerettem egy (hetero) baratnőmbe, 13-14 évesen. De már előtte is voltak jelei, hogy biszex vagyok, csak el akartam nyomni, nem akartam róluk tudomást venni. Viszont tapasztalatom az nekem sincs gyakorlatilag, bár volt egy barátom, de csóknál tovább nem jutottunk. Lánnyal meg tényleg semmi nem volt :/
2017. febr. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ja és sokkal jobban a lányok felé húz a szívem ennek ellenére is

(4-es voltam)

2017. febr. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Valaki biszex v leszbikus ismerkedni?😇 Írhattok :) en is mesèlek priviben
2017. febr. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
56%
Én egy forró nyári napon jöttem rá, a szomszéd lány éppen locsolta kint a virágokat, a vízpermet átáztatta a felsőjét, így átlátszott rajta a formás melle, a bimbói pedig kidudorodtak. Tizennégy éves voltam és az ablakból néztem, a szívem egyre gyorsabban verte, elpirultam, lent pedig benedvesedtem, miután magamhoz nyúltam, úgy éreztem végre megtaláltam azt, ami mindig is hiányzott belőlem, amit még magamnak sem mert bevallani, végre rájöttem, hogy leszbikus vagyok.
2017. febr. 19. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A Britney Spears videoklippek egészen más okokból tetszettek mint a többi lánynak az osztályban....
2017. febr. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

egy cipőben járunk kedves kérdező még én sem vagyok biztos mindenben

elkezdtek érdekelni a leszbikusokról szóló sorozatok/filmek/történetek meg úgy általában minden

egyre gyakrabban néztem meg más lányokat is úgy ahogyan eddig még nem

18/L

ha valaki szeretne beszélgetni ezzel kapcsolatban az nyugodtan írjon :) nem igazán tudom, hogy kivel kellene erről beszélnem félek, hogy miként reagálnának erre mások :(

2017. febr. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Már oviban is érdekeltek a lányok, először lánnyal "csókolóztam", oviban:D

Alsóban semmi jele nem volt annak, hogy a lányok (is) tetszenének, majd csak 6.-7.-ben kezdődött el úgy igazán. Tesi öltözőben egyre többször bámultam meg a lányokat.

Egész életemben kétszer voltam szerelmes fiúba, és csak kb kétszer smároltam fiúval.

Lányokkal viszont többször is.

6.-ban az egyik nagyon jó barátnőmmel többször is csókolóztunk, csak szórakozásból, viszont már éreztem, hogy valami nem okés.

Aztán 7.-ben szerelmes lettem a legjobb barátnőmbe(bár inkább nevezném fellálgolásnak, vagy nemtudom:D) , vele is többször smároltunk. De ez a "szerelem" aztán hamar elmúlt, a kapcsolatunk azóta már eléggé megromlott, nem tartjuk a kapcsolatot.

8. utáni nyáron egyik barátnőm nálunk aludt, egy ágyban aludtunk,ölelkezve. Aztán elkezdtük egymást simogatni, smároltunk(de nem akkor volt először), és aztán lefeküdtünk. Vagyis olyasmi:D

De a fiúk is vonzanak. Csak nem igazán állnak velem szóba:D

Tavaly nyár óta tudom biztosan, hogy biszexuális vagyok. Viszont ezt senkinek sem mondtam el. A szüleimnek nem is szeretném, mert nagyon homofóbok:/

15/L

2017. febr. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!