Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Van rá esély, hogy érdeklődik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rá esély, hogy érdeklődik irántam vagy csak beképzelem?

Figyelt kérdés
Aligha látok rá 1%-ot,hogy a tanárom érdeklődjön irántam, főleg, hogy idősebb nálam de azért felrakom a kérdést xd Nem igazán értek a testbeszédhez meg az emberek viselkedéséhez, és nem is éreztem még olyan nagyon komolyat senki iránt viszont ő megfogott... Fura, mert egyszer segít, akár a háromnegyed részét megcsinálja valaminek, máskor meg nem jönne oda magától. Amit észrevettem, hogy ha mosolygok rá, akkor ő is rám (ha a szemem nem csal) mert viszonylag hamar elkapom a tekintetem. De egyik nap pl. egyik oszt. társamnak ment segíteni aki épp mellettem ült... Én pedig 1 másodperce felnéztem a tanárra, és láttam, hogy engem néz és ilyen huncut tekintettel mosolyog,úgyhogy gyorsan el is kaptam a tekintetem. Utólag mindig azt hiszem csak képzelődtem, vagy egyszerűen túlreagálok egy egyszerű mosolyt. Szerintetek?

2018. febr. 14. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

szerintem tulreagalod.

Nalunk is ezt csinalja tobb tanarno is, csak mint hetero lany, en egeszes maskent latom a helyzetet. Van hogy huncutul rammosolyog a tanarnom, en meg viszonzom, de ez ilyen “csajok kozotti mosoly” mintsem barmifele vonzalmi jel

2018. febr. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Itt a bizonyíték,hogy miért nem akar tőled semmit. Te még olyan gyerek vagy,hogy azt hiszed mert segít neked egy tanàr már bukik rád...Ez a munkája könyörgöm. És visszamosolyog...Mindenki visszamosolyog ha egy ismerős rájuk mosolyog,csak nem akar bunkó lenni-_- Huncut tekintettel mosolyog...Még ha tényleg huncut az a tekintet akkor is mi van? Én meg nagymamámra szoktam huncut tekintettel mosolyogni...Lehet azt hitte másolsz a padtársadról vagy puskázol és ilyen "látlak ám" mosoly volt, vagy gondolta magában ez az a kis hülye aki koslat utánam...Mellesleg az értelmiségi nők nagyon kis része bukik a kamasz kislányokra.
2018. febr. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos igaza van az utolsónak. Hagyd. Tapasztalatból mondom, 3 évig reménykedtem egy ilyen szerelem után. Múlni fog az érzés és változol majd te is, egy idő után be fogod látni, hogy csak a köd borított el..Feltéve, ha szerelmes vagy belé.
2018. febr. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy te, és hány éves a tanár? Ha 10 évnél nagyobb a korkülönbség, akkor szinte semmi esély.
2018. febr. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is ezt hittem amit te, de rájöttem se én nem vagyok belé szerelmes, se ő nem érez többet. Az a lényeg te mit érzel, mert annak nem szabad aközé állni, hogy jóban legyetek. Mert van egy hatát, amit nem léphet át. Ha gondolod írj és beszélgethetünk erről. Nálam jobban senki sem jártam a témában :) 18/L
2018. febr. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!