Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok! Hány hetero lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hány hetero lány baratotok törte össze a szíveteket? Hány évesek voltatok?

Figyelt kérdés
A szív összetörés alatt azt értem, hogy viszonzatlanul voltatok szerelmesek bele de ő errol meg tudni sem tudott es megőrültetek a jelenlétében.
2018. febr. 19. 15:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egy ilyen lany volt az életemben es több évig teljesen bele voltam zugva. Egy éve sikerült túl lépnem rajta. Most 19 vagyok:)
2018. febr. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
2 ilyen volt\van. az 2. most is megöjit néha... :(
2018. febr. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Bocsi, lemaadt. 19|L
2018. febr. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
2, most élem a másodikat:D 17/L
2018. febr. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Egy sem, nem esek könnyen szerelembe. Volt már, hogy jobban megkedveltem egy lányt, akivel tudtam, nem leszünk együtt, de nem szerettem bele. Különbség van a szerelem és a hirtelen, elhúzódó fellángolás közt.
2018. febr. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem egy ilyen lány volt. 16-17 éves voltam, amikor beleszerettem. Bár ő tudott az érzéseimről, de nem viszonozta őket. A szenvedésem elhúzódott pár évig és most 20 évesen érzem azt, hogy igazán túl vagyok rajta.


20/L

2018. febr. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

3 olyan volt eddig ami nagyobb nyomot hagyott bennem, de az egyik, miután beleszerettem pár hónapra rá elköltözött és azóta nem láttam, szóval úgy nem szenvedtem sokáig mellette. A harmadik zajlik jelenleg ráadásul még osztálytársam egy évig .-. Néhány napja tudtam meg h 100% ig a fiúkat szereti, legalább nem hitegetem tovább magam hogy mi van ha ....

17

2018. febr. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
65%

1 ilyen volt.

Egesz kozepiskola alatt vegig kisert a remenytelenseg.

Most 23 vagyok

2018. febr. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Egy volt és van is mèg mindig. 4 éve tart folyamatosan. Akárhányszor találkozunk újra és újra összetörök. Párkapcsolatban él,s nekem csomó dologról be is számol,sőt néha a párjával közös programot szervez. Egyszerűen képtelen vagyok megutálni őt. Mindig kiengesztel valahogy. Rá pedig -mivel szeretem-,nem tudok haragudni.

19/L

2018. febr. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Olyan volt több alkalommal is,hogy ideig-óráig viszonozták,aztán meggondolták magukat. Volt,akinek 1 év után én adtam ultimátumot,hogy vagy én vagy a férje és a férjét választotta,pedig tudok róla hogy most is van egy női szeretője titokban. Egy másik alkalommal pedig 3 hétig tökéletesen megvoltunk,aztán közölte,hogy mégsem lehet köztünk semmi. Az utolsóval meg én szakítottam, mivel csak kihasznált. Nekem nem volt szerencsém az ilyesmiben, de van pozitív példa is,ismerek olyan párt ahol az egyik fél 8 éves házasságból lépett ki és màr 11 éve együtt él a női párjával,vagyis nem feltétlen reménytelen egy ilyen helyzet sem,ha a felek szeretik egymást,de nyílván jobb olyannal kezdeni aki tisztában van az irányultságával. Ezek 25- 30 éves korom között történtek.

Most 32/N, 2 éve kapcsolatban egy "igazi" leszbikus nővel.

2018. febr. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!