Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Rólatok könnyen meg lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rólatok könnyen meg lehet mondani, hogy a saját nemetekhez vonzódtok?

Figyelt kérdés

Tudom, ez egy csúnya és felszínes kérdés, de egyre többször felmerül bennem. Már egész nyíltan vállalom, hogy a lányok érdekelnek, de nem nagyon akarják elhinni, mert "nem nézel ki úgy". Egyáltalán hogy lehet "úgy" kinézni :D


22/l


2018. febr. 28. 18:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Rólam konkrétan nem hiszik el. Sokan azt hiszik hogy aki a lányokat szereti, annak fiúsan kell kinéznie. Szóval volt akinek bizonyítgatnom kellett hogy a lányok érdekelnek a fiúk meg teljesen hidegen hagynak.
2018. febr. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Egyesek szerint igen. Mások szerint kizárt.

29

2018. febr. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
74%

Én a mai napig nem tudom megérteni,hogy hogy nem látják rajtam az emberek.Jó,nem vagyok egy nagyon fiús fajta,bár nagyon nőies se.Inkább a kettő között


De a mozdulataim,a gesztusaim,a nézésem!Három éve dolgozom egy helyen ahol 30nővel vagyok körülvéve,és még csak gyanúba sem keveredtem annak ellenére,hogy volt már aki megtetszett és kifejezetten zavartan tudok viselkedni az olyanok közelében.


Szerintem általában aki nem ilyen körökben mozog,tényleg csak a sztereotíp rövid hajú fiús lányokról feltételezi,hogy leszbikus lenne,pedig ha tudnák...

2018. febr. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Na most kapaszkodjatok meg, én fiús vagyok, a hajam is rövid, az öltözködésem is fiús és mégis bepróbálkoznak férfiak, illetve ha új környezetben szóba kerül a téma (mert nem újságolom boldog, boldogtalannak, de hogy a későbbi kínos magyarázkodásokat elkerüljem, elmondom) sokan tökre meglepődnek.

De olyanra is volt már példa, hogy a külsőm alapján szólítottak le lányok az utcán ismerkedni (mert kérdezés nélkül is rájöttek, hogy a lányokat szeretem).


Szóval az emberek egyik fele akkor se látja meg, ha lerí valakiről, a másik fele meg akkor is, ha alig látszik valami rajta (pl én olyan lányokon is látom, akik nőiesek).

2018. febr. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Nem, sajnos (vagy nem sajnos, nem is tudom), de rajtam nem veszik észre és nekem srm hiszik el. Az egyik kolléganőmnek amikor "kitárulkoztam", akkor azt mondta, hogy neeem, te biztosan nem a nőkhöz vonzódsz és majd egyszer rájössz, hogy valójában a pasikat szereted. Addig álljon fél lábon.. :-D Pedig én sem vagyok olyan túl nőies, csak ha kedvem tartja és a stílusom sem ilyen..hogy mondjam.. nem "csajos" :-D, úgyhogy max abból eshetne le másoknak, hogy a saját nememhez vonzódok. Pedig volt kolléganőm, (kb 200 nővel dolgozom együtt) akinek még udvaroltam is, amíg nem tudtam, hogy vonzódik-e a lányokhoz, vagy sem, még csak neki sem esett le, hogy leszbikus vagyok.. :-D


23L

2018. febr. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Rólam aztán nem mondja meg senki, tudni is csak kevesen tudják, hogy vonzódom a saját nememhez is. De ettől függetlenül van, akin én is észreveszem, hogy érdeklik-e a lányok, bár az okát nem tudom. 25L
2018. febr. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Énorme nyiltan vállalom, de sokan nem hiszik el. És magától szinte senki nem tudja megmondani.
2018. márc. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Fiús vagyok.Rólam egész hamar megállapítják hogy igen.
2018. márc. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Az egyik exem nagyanyja (hatvanas, ezo-agymosott nő) első látásra megmondta, azóta soha senki. Általában, ha valakinek elmondom, megkapom, hogy "nem úgy nézel ki", de érdekel, hogy lehet "úgy kinézni".
2018. márc. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
En nagyon noies vagyok, szoval eddig meg senki sem jott ra:)
2018. márc. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!