Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Rólatok könnyen meg lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rólatok könnyen meg lehet mondani, hogy a saját nemetekhez vonzódtok?

Figyelt kérdés

Tudom, ez egy csúnya és felszínes kérdés, de egyre többször felmerül bennem. Már egész nyíltan vállalom, hogy a lányok érdekelnek, de nem nagyon akarják elhinni, mert "nem nézel ki úgy". Egyáltalán hogy lehet "úgy" kinézni :D


22/l


2018. febr. 28. 18:59
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Rólam nem lehet könnyen megmondani, mivel az emberek többsége sajnos még mindig a ronda, tüsihajú fiús nőket azonosítja a leszbikusokkal így nehéz elhinni. Persze ha valaki jobban megismer, vagy többet van velem bőven akadnak arra utaló jelek hiszen nem titkolom. :D


19L

2018. márc. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy látszana a külsőmön, de nyíltan vállalom, szóval a környezetem tudja.
2018. márc. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Kinézetre nem. Viselkedésre nagyon is. :D De rólam se hiszik el elsőre.

Bár szerintem ezt mindenki megkapja, aki nem illik bele a rövidhajú-nagyonfiús sztereotípiába..

23/LL

2018. márc. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Rólam általában meg tudják mondani. :D Pedig nem vagyok túl fiús. Elvileg a személyiségemből jön le..valahogy látszik rajtam elvileg. :D
2018. márc. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Szerintem se kinézetre, se viselkedésre nem követem a fiús-leszbi sémát. Egy-két közeli barátom tudja róla, de pl. kollégák már nem. Kicsit kellemetlenül is érint, mikor flörtölni próbálnak a férfiak. Otthon se tudják, szüleim sajnos mélyen homofóbok.

Munkámban sem merem felvállalni, mert egész biztosan a hátrányomra válna.

2018. márc. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Rólam vannak, akik meg tudják mondani, vannak, akik nem, az ismerőseim nagyja tudja is rólam, de vannak akik nem. De amúgy szinte mindig nyíltan vállalom, meg szerintem a viselkedésemben meg az érdeklődési köreimben sem vagyok túl nőies, de ennek eddig csak annyit köszönhetek, hogy a fiúk bírják, hogy milyen jó, hogy ismernek egy olyan lányt, akivel hasonló dolgokat szeretnek, aztán jön szegényeknek a pofára esés, hogy ebből aztán nem lesz kapcsolat, hiába tűnt ideális helyzetnek xD
2018. márc. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Rólam egyáltalán nem, mivel lányos vagyok külsőre is, illetve lányos dolgok is érdekelnek. Szóval nem különbözök semmiben egy hetero lánytól, legalábbis első látásra biztos nem.


22/L

2018. márc. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Mondjuk én biszex vagyok, de leírom nekem mit szoktak mondani. Mindig mikor elmondom vkinek , hogy bi vagyok , akkor mindig rávágják , hogy tudat alatt tudták ,meg látszik a szemöldököm állásából. ( na erre varrjál gombot xD elárul a szemöldököm
2018. márc. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!