Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » (Leszbikus kategória! )...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(Leszbikus kategória! ) Sziasztok! Nagy szükségem lenne pár válaszra, és más lányok véleményére. Kapcsolatban vagyok a párommal 1 éve lassan . Táv kapcsolatban vagyunk ( munka miatt ) ?

Figyelt kérdés
Eddig jól el voltunk , de történt valami , ami miatt nagyon nehéz, szóval a barátnőm, és én külön töltöttük az újévet, és ő a barátaival töltötte én egyedül, mert nem volt kedvem semmire (mert hiányzott) ... az egyik lány azt mondta a barátnőmnek, hogy ki próbálna vele a szexet , de állítólag ő közölte, hogy neki komoly kapcsolata van és nem szeretné el szúrni, de ha nem lenne akkor igen ! A buli után elmondása szerint együtt aludtak ,mert nem volt hely hol aludjon így vele aludt szerintem ez kifogás. Állítólag csak meg ölelte aztán bűntudata volt és el engedte aztán megfordult ... amit tudni kell rólam, nagyon nehezen bízok meg bárkiben is , és ő tudja , hogy még benne sem bízom teljesen , de mind ezek után 3 hónap után mondta el , azt ami történt, és én most össze vagyok zavaródva nem tudom mi tévő legyek . Egyik percben hiszek neki , a másik percben nem . Szeretném ha tudnék hinni neki , de túl sokat csalódtam már, és nem megy.... mi tévő legyek??? Tartsak szünetet míg el tudom dönteni hogyan tovább? Vagy mit csináljak ?! Szeretem nagyon , és ő is szeret ... de nem tudok hinni neki, és belülről szét szed a kétely . Valaki volt már így? Mit tudnék tenni ? Hogyan tovább? Előre is köszönöm a válaszokat .

2018. márc. 22. 01:11
 1/8 anonim válasza:
70%

A múlt elmúlt. Becsüld meg, hogy elmondta és törekedjetek arra, hogy összeköltözhessetek. Ez egy jó löket.


Mert így, effektíve külön életet éltek, de mégis együtt vagytok. Ezt hosszú távon nem szerencsés fenntartani.

Vagy éljétek az életeteket, vagy kezdjétek el a közös életeteket.

2018. márc. 22. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
43%

Utolsó vagyok.


És azért tartom az egyetlen jó megoldásnak, hogyha összeköltöztök, mert tudod felügyelni.

Olyan hülye vagy mint én, ugyanis én sem bízom senkiben. :D


Ha ezt így hirtelenben nem tudjátok megoldani, akkor is induljatok el ebbe az irányba. És az is lehet, hogy áldozata lesz annak, hogy közös jövőt építsetek (gondolok itt arra, h munkahelyváltás, stb.)

2018. márc. 22. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ha nincs bizalom akkor kapcsolat se legyen.Félt elmondani mert tudta mit szólsz majd hozzá még is őszinte volt,te mivel hálálod eg neki ezt? Azzal hogy nembízol benne? Ha ezt megtudja,legközelebb el sem mondja ,mert tudja hogy ugyan ezt fogja kapni cserébe.Őrülj neki hogy őszinte volt hozzád,1 ölelés nem a világvége.Az ember a barátját is meg ölelheti szeretetből akihez úgymond semmi köze,de jó barát és ezért becsüljük.
2018. márc. 22. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
35%
Biztos vagyok benne, hogy minimum csókolóztak és simogatták egymást. Kizárt, hogy nem történt semmi.
2018. márc. 22. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Utolsó erre én is gondoltam . Én azt értékelem hogy el mondta , de tudta hogy milyen vagyok és észre vettem rajta valamot titkol úgy vettem ki belőle, aztán 3 hónap után mondta el! Ha l
2018. márc. 22. 11:14
 6/8 A kérdező kommentje:
3 -as főleg egy olyan lánnyal akiről tudja vágyik rá... Én képtelen lettem volna akár a közelében is menni egy olyan lánynak!
2018. márc. 22. 11:25
 7/8 anonim ***** válasza:
Figyelj, a kétellyel csak saját magadat szeded szét ennyit mondhatok, és ez akár a kapcsolatodra is rámehet. A kapcsolat bizalom nélkül tényleg halálra van ítélve. Elhiszem hogy sokat csalódtál, de életed végéig ezt akarod játszani? Nem tanácsolom. Te ismered a barátnődet,majd egy év alatt már azért valamennyire ki lehet szűrni milyen a másik.
2018. márc. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A kétely, a féltékenység és a bizalmatlanság, az mind a te problémád. Belőled fakad, a te múltad eseményei okozzák, a te korai kötődésid (szüleiddel való kapcsolatod) "defektjei" miatt lettél bizalmatlan. Döntened kell, hogy hiszel neki, mert szereted és minden megy tovább, vagy ugyanabban a verkliben fogod élni minden egyes kapcsolatodat, rettegve, félve és bizalmatlanul. Ha megtette, amitől félsz (megcsalt), akkor sem téged csalt meg, hanem saját magát csapja be és mégsem érez úgy irántad, ahogyan gondolta, de ezt nem vállalja fel kényelmi okokból. Mindenki azt hozza a kapcsolatba, amit útravalónak kapott, de ez csak addig tart, míg fel nem ismered, hogy lehet másképpen is, mint ahogy "tanultad ". Tégy egy próbát és most az egyszer ne úgy reagáld ezt le, ahogy korábban mindig. Hogy megéri-e? Igen!
2018. ápr. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!