Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Közöljem egyértelműen, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közöljem egyértelműen, hogy azért utasítom vissza mert gyakran váltogatja a partnereit, vagy valami más, piti indokkal rázzam le?

Figyelt kérdés
Nem igazán szeretek hazudni,de sértődést sem akarok.

2018. márc. 24. 09:03
 1/10 anonim ***** válasza:
45%

Sajnos nem lehet úgy megoldani hogy ne hazudj, de ne is bántsd meg. Számodra az első Te vagy, senki más. Te ha elmondod mi van, csak őszinte vagy, az meg hogy ő ilyen, nem a te hibád. Nem jön be neked emiatt, el kell fogadja.


Amúgy teljesen normálisnak tartom, hogy tisztában vagy a szokásaival, és nem akarsz egy trófeája lenni a sok többi között. Teljesen normális hogy nem egy szoknyapecérre vágysz hanem egy tartós párkapcsolatra.


Ez rá nézve gáz, nem rád, és ő nem miattad ilyen. Ha ez neked nem jön be, el kell mondanod. Az egyenes út a legrövidebb. Ha kitalálsz valami indokot, esélyes hogy megpróbálja kimagyarázni, csakhogy mindenképp be tudjon fűzni, de ha nyíltan a szemébe vágod hogy te szerinted mit csinál, és ez neked nagyon taszító, akkor nem fog magyarázkodni. Max ha mentálisan 0, és kizárólag a faxával gondolkodik. De ebben az esetben meg menekülj... kerüld... Az ilyet nagyon nehéz levakarni, sok esetben, kulturált emberi módon nem is lehet.

2018. márc. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

#1 Ez leszbikus kategória, szóval nem hiszem, hogy az illető a faxával gondolkodna. :D De szerintem a többiben igazad van. Az egyenes út a legjobb és ha őszinte vagy.


Mellesleg megértelek kérdező. Nekem is tetszik most egy lány, viszont én is kezdek kiábrándulni belőle, mert fél éve ismerem és a fél év alatt már a harmadik partnere van. Ráadásul tök gyorsan váltogatja a partnereit. Pl szakítanak az előzővel, de még 1-2 hét se telik el ő már más karjaiban van és ez számomra egy kissé kiábrándító.

2018. márc. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egész nyugodtan. Én nem pártolom se a kapcsolatfüggőséget, se a kalandokat, ki tudja pl. így milyen betegségeket szedett össze, ha rendszeresen mással van. Vagy komolytalan vagy kapcsolatfüggő. Akitől nem akarok többet, számomra egyértelmű már kb. 2-3 randi után, nemhogy még kapcsolatba is kezdjek vele. Mindegy végül is mit mondasz, ez mindig sértődést okoz, lehet persze kicsit finomítani, hogy neki láthatóan más életstílusa van, gyakrabban keres új partnert te mg inkább hosszú távra akarsz, szóval nem egymást keresitek stbstb
2018. márc. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
30%

Ezek szerint én vagyok a hozzászólók közül az egyetlen, aki adna egy esélyt, mert nem az érdekel milyen a múltja, hanem hogy velem komolyan gondolja-e.

De embere válogatja, kinek mi a fontos.

2018. márc. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mivel a múlt egy elég hiteles képet nyújt a személyiségről,ami engem taszít,így szerintem elég lényeges a múlt is.
2018. márc. 24. 12:34
 6/10 anonim ***** válasza:

Mindenki tud változni:)

És mindenkinek szar érzés, ha olyanért bélyegzik meg, amit anno tett.

Pl itt azokat a lányokat is, akik voltak férfival.


Nem mondom, hogy nincs kivétel, meg amúgy is a te döntésed kit fogadsz el és kit nem...csak szerintem az vesse az első követ másra, aki hibátlan.

2018. márc. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én azt veszem észre az ilyen felelőtlen,hanyag emberek ritkán változnak, és általában csak a másik fél szeretné azt hinni,hogy a kedvéért meg fog változni,többnyire nem ígérnek semmit. És felelősségteljes embernek tudnia kell,hogy a tetteinek súlya és következményei vannak,amiket nem mindig lehet lerendezni egy "sajnálommal". Nekem ez egyszerűen nem fér bele, számomra nem ilyen az ideális nő.
2018. márc. 24. 14:48
 8/10 anonim ***** válasza:
Te tudod:)
2018. márc. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is adnék neki egy esélyt...

De elmondanám, hogy nem egy futó kalandot keresek vagy szeretnék, hanem egy megbízható társat, aki nem fog dobni 2 hónap után!


Az én páromnak is elég "szép" múltja van, exbarátnők téren, de adtam neki egy esélyt és már 5 éve együtt vagyunk. Szerintem mindenki képes változni, ha van kiért...

De ez csak az én véleményem!


27L, párom 30L.

2018. márc. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
60%

Voltam már ilyen helyzetben

Én megmondtam hogy nem bírok benne bízni mert ismerem annyira hogy tudjam hogy oké hogy az emberek változnak... de ő tipikusan az a rossz ember akinek kell hogy minden csaj érte rajongjon és visszaélhessen ezzel

Szerintem ne hazudj. Mondd hogy nem tudsz benne bízni.

De arra készülj hogy biztosan azt fogja mondani hogy de veled kivézelt tenne és mem csalna meg/nem váltana le.

2018. márc. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!