Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, ti egyértelműen tudtátok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti egyértelműen tudtátok?

Figyelt kérdés

Egyértelműen tudtátok, hogy a nőket szeretitek még mielőtt bárkivel is szexeltetek volna?

Jelenleg hetero kapcsolatban élek egy fiúval, nagyon szeretem, de a szex köztünk mindig is lapos volt. Nem hiszem, hogy miatta, én indulok be nehezen. Ennyiből még nem gondoltam anno, hogy lezbikus lennék, hiszen lányokat maximum csak azért néztem pl öltözőben, hogy magammal hasonlítgassam össze a testüket. Több, mint három éve vagyok a párommal,előtte nem volt senkim. Múlt héten egy egyetemi óra alatt megláttam egy nőt, akiről szó szerint nem bírtam levenni a szemem. Gyönyörű volt, egyszerűen teljesen oda voltam. Sokan átlagosnak mondták volna, meg egy tíz evvel idősebb is mint én, de ennyire talán még senkihez nem vonzódtam. Azóta nem bírom elfelejteni, folyton rá gondolok, meg arra, hogy 21 év alatt hogy-hogy nem tudtam ezt magamról?! Szerintetek lezbikus vagyok? Akkor nem kellett volna már több nőt vonzónak tartanom?



2017. dec. 18. 17:56
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Én mindig tudtam de ez nem jelenti azt,hogy nem lehet erre később rájönni. Ha egy lány bejött,befog majd jönni több is idővel,de akkor is biszex lennél inkább ha közben a pasikhoz is vonzódsz. Nem kötekedésből, de a fogalmakkal ennyi idősen már illene tisztában lenni
2017. dec. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, igazad van. A fogalmát tudom a dolgoknak, csak magamat nem tudom egyikbe se rakni. Őszintén szólva, egy fap.csa voltam eddig, nem lehetett azt mondani, hogy bárkikhez is vonzódnék szexuálisan. A férfiak sem mozgatnak meg, a párom inkább legjobb barát, mintsem szerető. Szeretkezünk, de untam mindig is. Először érzek igazi vonzalmat, amit kicsit szégyellek is, hiszen ezek szerint rám még a későn érő is enyhe kifejezés. Köszönöm szépen a válaszod! :)
2017. dec. 18. 19:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Én nagyon furcsa vagyok… kicsi gyerek koromban is a lányok jöttek be és most 16 évesen valamiért egy fiú tetszik egy kicsit. De nem izgat fel, viszont tetszik. De a nőktől felizgulok attól a fiútól(férfi) nem. Szóval én egészen eddig tudtam végig ,hogy a csajok jönnek be nekem.
2017. dec. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kiskoromtól kezdve egyértelműen tudom, hogy engem csak a lányok vonzanak, de ez nem jelenti azt, hogy minden leszbikus lánynál így van. Lehet a te életedbe most jött el az a pont, amikor rádöbbensz, hogy hoppácska mi a helyzet, ki is vagyok én valójában ? Ilyenkor szokták mondani, hogy jobb később mint soha. És nem szeretnék beleszólni az életedbe, de ha elfogadsz egy tanácsot, akkor ezzel a fiúval mielőbb szakíts, mert ha tényleg ez zajlik most le benned, akkor jobb lenne kiszállni ebből a kapcsolatból.
2017. dec. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%

LeSzbikus és nem lezbikus, tudjuk már leírni...

Mindenki más korban jön rá, nekem is későn esett le.

Ha a pasidat szereted, akkor biszex vagy, ennyire egyszerű. Az sem azt jelenti, hogy minden szembe jövő nőt gerincre vágnál, hisz nem feküdnél össze minden szembejövő pasival sem.

2017. dec. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%

Már huszonéves voltam férjjel, gyerekkel mikor rájöttem, hogy a lányok is tetszenek.

Persze visszagondolva már tudhattam volna sokkal hamarabb is...

Suliban tesin mikor öltöztünk mindig néztem a lányok mellét.Középsuliban egy lány megcsókolt.Na az nagyon kizökkentett.Aztán már felnőttként összekeveredtem egy barátnőmmel.Két éve egy buliban lefeküdtem egy lánnyal.Szóval ma már egyértelmű, hogy a lányok is tetszenek, vonzanak szexuálisan, mégsem tudom magam elképzelni lánnyal párkapcsolatban.Szóval nem mondhatom magam heterónak.

Sok év és ez a pár élmény kellett hozzá, hogy tudjam, de inkább ahhoz, hogy bevalljam és elfogadjam így magam.

2017. dec. 19. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én 11 éves korom óta egyértelműen tudom, de van aki később jön rá.A volt barátnőm 30 évesen,több heteró kapcsolat után jött rá, hogy a nők is érdeklik,addig heterónak gondolta magát.Elmondása szerint korábban is, 17-18 éves kora körül érzett kissebb kíváncsiságot,motoszkált benne,a nők iránti vonzalom,de azt elnyomta és heteróként azonosította magát.Szintén férjhez ment, gyerek stb. Szóval 30 évesen érzelmielg közelebb került egy nőhöz,aztán szeretők is lettek.Ez ráébresztette, hogy így érzi magát teljesnek,mindig is erre vágyott,csak eltemette a vágyat.Illetve arra is, hogy amit férfiak iránt érzett az nem volt igazi szerelem, csak elhitette magával hogy szereti őket,úgy is viselkedett velük mint a szerelmeivel szokott az ember,így magát is meggyőzte. Mire én megismerkedtem vele már biztos volt benne , hogy igazán csak nőt tud szeretni és szexuálisan is ők vonzák "maguktól", a pasikkal lapos volt a szexuális élete, ezt azzal magyarázta magának, hogy a nők kevésbé vizuálisak, másként élik meg vonzalmat stb. Előttem is több nővel volt dolga, mi 4 évig alkottunk egy párt, és minden tökéletes volt, a szakítás után is csak nőkkel volt,nemrég költözött össze a barátnőjével.Ő nem vallja és nem érzi magát biszexuálisnak. Másokról is hallottam már akik későn eszméltek rá.


Ha őszintén visszagondolsz a gyerek-és kamaszkorodra nem volt semmi figyelmeztető jel? Ehhez a nőhöz szexuálisan is vonzódsz(vagyis felizgulsz rá)?Nem lehet, hogy csak felnézel rá, csodálod, inspirálónak és/vagy példaértékűnek találod a szépségét/ tetszik a stílusa/megfelel a te ideális én-ről készült képednek vagy ilyesmi?Kapcsolatot,romantikát,erotikát is el tudsz vele képzelni?


Van rá esély, hogy vonzódsz a nőkhöz (is), csak figyeld az érzéseidet, előbb- utóbb úgyis kiforrja magát a szexualitásod.

30/N

2017. dec. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

33 éves leszek és mostanra jutottam el oda, hogy ki merem jelenteni magamról, hogy biszexuális vagyok. Viszont még sosem voltam nővel.

Konzervatív, keresztény családból származok és előttem mindig a férfi-nő kapcsolat volt a minta.

Tizenpár éves korom óta éreztem gyakran valami különös vonzalmat 1-1 nő iránt. Eltelt 15-20 év, és sosem mertem megfogalmazni magamban ezt a dolgot. Most már tudom. Ilyen vagyok, ilyennek születtem. Nem én akartam ezt.

Az eszem azt diktálja, hogy férfival akarok élni, de tartok tőle, ha lehetőségem nyílna kipróbálni, hogy milyen egy nő érintése, akkor nem tudnék ellenállni.

2 dolgot tehetsz. Vagy elfogadod, vagy nem.

2017. dec. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!