Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Kialakulhat egy komoly kapcsol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kialakulhat egy komoly kapcsolat egy 21-22 éves nő és egy 48-50 éves nő között? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

2 nőről van szó a kérdésben,mielőtt valaki elnézi a kategóriát!


Lehetséges ekkora korkülönbség mellett egy kapcsolat kialakulása,majd működése?Egy ennyi idős nő mennyire vesz komolyan egy nála sokkal fiatalabb nőt?Van esély,hogy "nőként" tekint rá,és akarjon tőle valamit,ami nem csak szex maximum?Persze olyan esetre gondolok,amikor a fiatalabb fél nem jár bulizni,komolyan tervez az idősebbik féllel,nem használ élvezeti szereket,és nem pár hetes kapcsolatot akar?

Van egy nő,akit a hobbim kapcsán "ismertem meg",sok dolgot tudok már róla,és megfigyeltem hogy viselkedik sok szituban,és eléggé bejön,simán el tudnék vele képzelni egy kapcsolatot.Szerintetek nekem nála lehet esélyem?Egyébként még nem ismerjük egymást "közvetlenül",de addig be sem akarok neki mutatkozni,amíg nem kérem ki a véleményeteket,mert azért vannak kételyeim,hogy alapból visszautasítja az első közeledésem is a korkülönbség miatt.Illetve sanszos,hogy biszexuális beállítottságú,de nem teljesen biztos.

Esetleg valakinek van ilyesmi tapasztalata?Ti mit tennétek?Egyébként olyan nő,aki inkább a komoly kapcsolatok híve,azok alapján,amiket megtudtam róla innen-onnan.Családja nincs egyáltalán.Mármint nyilván nem szülőkre,testvérekre gondolok ezalatt. :D Pontosan nem tudom a korát,de több helyről összeollózva 48-50 között lehet.Valljuk be,ha nagyon "szigorúan" nézzük akár a lánya is lehetnék. :)


2018. márc. 25. 14:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
64%

Erre nyilván ízlés szerint egyesek azt fogjàk mondani, hogy “persze”, mások meg, hogy “nekem ez túl idős lenne”.


Reálisan természetesen kialakulhat komoly kapcsolat, amelyet fenn is lehet tartani egy pár évig, de sajnos hamar rá fogsz unni, és ahogyan idősödik, visszataszítónak is fogod találni szexuàlisan... szóval ha nem hosszútávra tervezel, akkor jó lehet ez is, hosszútávra azonban max 30-35 évesekkel kezdj...

2018. márc. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
55%

Komoly kapcsolat alatt max azt értheti, hogy lányának fogad. Merthogy gondolom a lányával lehetsz/lehetnél egyidős.

29

2018. márc. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

#1:Nem is egy életre szóló kapcsolatra gondoltam,de attól még évekig is kitartanék mellette,ha úgy alakulna.Nem rajtam múlna. :) Egyébként pedig nagyon csinos nő korához képest (is) számomra,nem hisz

em,hogy ez pár éven belül radikálisan változna,fiatalos. :D

#2:Nincsen gyereke,ahogy írtam is a szövegben.Amúgy meg sokan nem vállalnak huszonévesen gyereket azok közül sem,akiknek van gyereke!Legalábbis manapság már a későbbi gyerekvállalás a "divat".

2018. márc. 25. 15:19
 4/17 anonim ***** válasza:
89%
Van rá esély, hogy komolyan vesz, arra is, hogy csak alkalmi kapcsolat alakul ki. Azt viszont tudnod kell, hogy egészségtelen szexuális fejlődésre utalna, ill. mentális problémàkra, ha össze jönne. A te részedről ez biztosan jelen van, két komplexusos jellem pedig pláne nem tud együtt működni párkapcsolati szinten. Ne haragudj, nem megsérteni akarlak, ennél sokkal gàzosabb emberek vannak, csak ez nem fog működni, ennyi. Generációs szakadékról nem is írnék, súlyos konfliktus forrás. Vannak kiégett 30 évesek, akik már 40-nek néznek ki, kezdj velük, ha annyira izgatnak a ráncok. :D
2018. márc. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

#4:Csak azért nem töröltetem a válaszod,mert nem elérhető jelen kérdésemnél az az opció valamiért. ;)

#5:Nem hinném,hogy komplexusom van,az illető nagyon jól néz ki.Sokszor jár fodrászhoz,szinte mindig sminkel,divatos ruhákat hord,tetszik a stílusa.Félreértettél szerintem.Egyáltalán nem azért jön be,mert "ráncos",hanem,mert egy szép nő,még,ha már nem is 30 éves,és,ami még inkább számít,hogy nagyon megtetszett a személyisége,csodás nő,persze még nem ismerem igazán,de eddig úgy tűnik! :) Szóval vele akarok összejönni,nem "bárkivel",csak nálam idősebb legyen.Az ő részéről pedig... ok,necces,de azért már nem 18 éves kamasz vagyok,már Amerikában is nagykorúnak számítanék. :D A kor pedig csak egy szám,és rá is jönne,hogy tényleg nem egy "tipikus fiatal" vagyok,ha megismerne.Persze ehhez az kéne,hogy alapból ne utasítson el mondjuk egy randi meghívást a látható korkülönbség miatt...

2018. márc. 25. 16:27
 6/17 anonim ***** válasza:
78%
5-nek igaza van. egészséges 50 körüli nő nem fog szóba állni egy lánya lehetne korùval. ha tényleg érett lennél, belátnàd.
2018. márc. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

#7:Igen,pontosan tudom,hogy erre nagyobb az esély,mint az ellenkezőjére!

Légyszi csak azt írd le,hogy véleményed szerint miért nem?

Celine Dion és a férje között is kb 30 év korkülőnbség volt,és Celine 19-20 volt,amikor összejöttek,ha jól tudom.Igaz,hogy az egy hetero kapcsolat volt,de szerintem az sem sokkal másabb,mint ez.Manapság már nem olyan ritka a leszbikus kapcsolat.

2018. márc. 25. 16:57
 8/17 A kérdező kommentje:

Látom közben a negyedik válaszoló hülye kommentjét törölték,így az utóbbi a *#6-nak szól! :)

*korkülönbség

2018. márc. 25. 17:03
 9/17 anonim ***** válasza:
72%

A lánya lehetnél. Én 22 vagyok és anyukám idén lesz 50 éves :D.


Szerintem nem fog összejönni, lehet tényleg szóba se állna veled, és még az se biztos, hogy biszexuális a nő. Valamint ahogy írta az egyik válaszoló, hogy generációs problémák/különbségek is felmerülhetnek (sőt fel is fognak merülni).


De persze ez csak az én véleményem. Egy próbát azért megér az egész, hogy kiderüljön lenne-e köztetek valami, minthogy azt bánd, hogy meg se próbáltad az egészet.


De amúgy én sose értettem ezt a nagy korkülönbséget, mert engem zavar(na) a kor. Nekem még 4-5 év is sok lenne felfelé ... lefelé meg max 3 év.


De azért próbáld meg, sok sikert! :)

2018. márc. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem nem. Én pasi vagyok, tehát nem tudom magam beleélni a lelkivilágodba, de engem is vonzanak a jóval idősebb nők. Ez viszont csak a testi kapcsolatra korlátozódik. Nagyon ritkán sétálgatunk együtt, de akkor is inkább csak kettesben. Sem beléjük szeretni nem tudnék, együtt élni meg pláne nem. Ezt ők is tudják.
2018. márc. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!