Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, mit gondoltok arról,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit gondoltok arról, ha valaki gyönyörű, nőies, mégis fiúsan próbál öltözködni, leszorítja a mellét sportmelltartóval? Kedvelitek az ilyen típust?

Figyelt kérdés
Van ennek a típusnak valamilyen besorolása? A haja is hosszú

2018. ápr. 1. 07:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem nincs bajom vele. :) Sőt. :)
2018. ápr. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%

Nem, a nőies lányok jönnek be, nem a fiús tulajdonságok. Ha alapból gyönyörű, nőies akkor mégjobban fájna hogy ezt csinálja. Plusz az ilyen lányok nem érzik jól magukat női testbe. Mégha nem is akarnak nemet váltani, valami zavarja őket.

Amúgy semmi bajom nincs az ilyen lánnyokkal, csak kapcsolatot nem tudok elképzelni velük.

2018. ápr. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszik

Vagyis igy elkepzeles alapjan meg akiket eddig igy lattam ok nagyon bejottek:)

2018. ápr. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
19%

Az , h leszoritja a melleit az már beteges , önmegtagadás, önmaga elutasitása , identitászavar, tehat nincs jól a börében

Mi kéne tetsszen ebben , hogy hú hogy lekötözi a melleit ? Hányinger

2018. ápr. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%

A 4-es válaszát kicsit finomítva, én is arra gondolnék, hogy nemi identitás zavarban szenved, amivel őszintén szólva én nem tudnék mit kezdeni.

Ha nem szeret nőnek lenni, nem érzi jól magát a testében, ebből kifolyólag nem szereti, ha nőként bánnak vele, ott alapvetően ez probléma lesz a kapcsolatban. Nekem olyan nő kell, aki testben és lélekben is nő. Az olyanoktól, hogy férfi testben leszbikus nő meg női testben heteró férfi és társai, én kifutok a világból, ledobja az agyam a láncot tőle.

Az ilyen problémákhoz, úgy gondolom, inkább pszichológust kéne felkeresni és tisztázni ezt, mert a partnerét is eléggé megviselheti idővel ez a fajta vergődés. Szóval nálam off.

2018. ápr. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Azt gondolom,ahogy előttem is írtàk,nem akar nő lenni,nem elégedett az identitásával. Ha fiúként érzi jól magát akkor nincs jogom beleszólni, de beleszeretni nem tudnék egy ilyen személybe. Kívül is,belül is a nőiesség vonz,taszítanak a férfias jegyrk,tulajdonságok, nem tudnék együtt lenni egy olysn emberrel aki külsőre nőies,de belülről férfinak érzi magàt,férfias a szemèlyisége,a viselkedése. És amúgy sem vonzó ha valaki nem kiegyensúlyozott,nincs kibékülve önmagával, volt egy exem,akinek semmi baj nem volt a külsejével, ráadásul a nőies viselkedése,gesztusai,személyisége is nagyot dobott rajta, mégis folyton a külsején kattogott, soha nem felet meg magának,hol kövérnek érezte magát (soha nem volt 60kg-n felüli),hol nagyobb melleket akart, hol ez, hol az,egy idő után roppant fárasztó volt,minden programot beárnyékolt a folytonos elégedetlensége.
2018. ápr. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De például sminkeli magát és elég nőies az arca. És ilyen alkalmakra szeret nőiesen kiöltözni, de magassarkút például sosem venne fel vagy miniszoknyát vagy alapból szoknyát
2018. ápr. 1. 14:00
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem bejon ez a "stilus" , sztem jo ha valaki tud noies es fius is lenni, bar nem tudom, mi erre a megfelelo kifejezes:)
2018. ápr. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
66%
Nekem egyáltalán nem jön be. Nincs azzal pl bajom,ha valaki néha fiúsan öltözködik,én is szoktam lazább cuccokban járni,de ugyanakkor felveszek bármikor egy szoknyát,ruhát magassarkúval és szeretem is. Számomra egyáltalán nem vonzó egy fiús lány. (Tudom,hogy most ezért le leszek pontozva,de ez a véleményem)
2018. ápr. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen okés :D
2018. ápr. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!