Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, nektek tetszik ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek tetszik ha egy lány gitározik? Vagy mondjuk ilyen férfiasabb sportokat űz, mondjuk harcművészeteket vagy vívást.

Figyelt kérdés

2018. ápr. 1. 19:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Én gitározok vagyis próbálkozok xd

Airsoft az mennyire férfias? Azt mostanában szeretném elkezdeni.. +foci..

Én is szívesen találnék olyan lányt, aki hasonlít ebben, de ha nőiesebb lenne. Az talán még jobb:) 16/L

2018. ápr. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
45%
Gitározok és focizok is. Mindkettőt imádom.:D
2018. ápr. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Igen bejön :D 17/L
2018. ápr. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Minden vágyam lenne egy harcművészettel (is) foglalkozó nő, nagyon bejönne.
2018. ápr. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Én zongorázom, úgyhogy ellennék egy gitáros nővel.


A harcművészet meg a vívás nem férfias sport,csak szimpla sportok, amiket bárki űzhet, aki formában akar lenni, nem törvényszerű,hogy aki ilyeneket sportol az férfias. Pl. a WWE dívák pankrátorok, amit a csőcselék elég "férfias sportnak" tart, mégis kívül-belül nők. Én is ismerek olyan nőt,aki thaiboxol,mégis szebb és nőiesebb mint a sok babakocsit tologató nő.És belül is nőies a személyisége,a gesztusai, puaztán szórakoztatónak találja ezt a sportot és szereti edzésben tartani magát.

2018. ápr. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Hoki akkor például
2018. ápr. 3. 21:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!