Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ki van itt ilyen? Csak olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki van itt ilyen? Csak olyan írjanak most, akiknek összejött olyannal kapcsolat, akiről álmukban sem gondolták volna! Leszbikus kérdés, pasik kizárva!

Figyelt kérdés

Írjátok és le röviden a sztorit légyszi.Kort is írjatok lehetőleg,úgyis anonim az oldal.Hasonló helyzetben vagyok,és szükségem van pozitív tapasztalatokra,amik motiválhatnak!Köszi!

Egy huszonéves lány. :)


2018. ápr. 7. 00:07
 1/9 A kérdező kommentje:
olyanok írjanak*
2018. ápr. 7. 00:07
 2/9 A kérdező kommentje:

írjátok is le röviden*

Bocs,telós "zűr". :D

2018. ápr. 7. 00:08
 3/9 anonim ***** válasza:
71%

1 csak mondom benne volt .

2 mi vagyunk a defektesek ,gondolkozz már el,aki így beszél gyűlölködve az embertársairól az a defektes.Mit ártottak neked ?Semmit.Egy normális érvet nem tudsz felhozni,ja a szaporodást,túl vagyunk népesedve örülj hogy nem haltál még éhen.Ezenkívül ugyanolyan fontos tagjai lehetnek a társadalomnak,rengeteg meleg ember segített az előrehaladásban az emberiségnek mielőtt itt gyalázkodnál utána nézhetnél.

2018. ápr. 7. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tudod te egyáltalán miről beszélsz?!Nem hiszem.
2018. ápr. 7. 10:32
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Letörölték azt a választ amihez írtam!Szóval tudom!
2018. ápr. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ja,oké!Nem láttam semmit én már,azért nem volt egészen világos az a válaszod.
2018. ápr. 7. 15:08
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem összejött, egy csodálatos nővel :3 nagyon szerelmesek vagyunk :) imádjuk egymást, interneten ismerkedtünk meg, majd ezt követték a találkozások :)
2018. ápr. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
En itt ismertem meg sosem gondoltam volna hogy valaha ilyen lannyal leszek, de örülök hogy igy alakult.
2018. ápr. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Volt:) fontos tudni, hogy külföldön játszódik a történet!

Munkahelyemen dolgoztam már egy ideje, és volt egy no (főnököm, aki úgyszintén a noverem és anyukám főnöke is volt mert együtt dolgoztunk) akiről senki sem tudta hogy most leszbi-e, eléggé fiús, de semmi történetet nem hallott senki így csak a találgatások mentek.

Én bi vagyok, kozben volt egy barátom akivel kettő hónappal a munkahelyem kezdése után szakítottunk (3 év után), így mindenki azt hitte (családod beleértve) hogy hetero vagyok (én tudtam magamról hogy nem). Rá négy hónappal elkezdett tetszeni a főnököm, sokat beszélgettünk munkaidő alatt, később elmentünk ide-oda, telefonszám csere stb, de semmi olyan ami különösnek számított volna, azt hittem csak barát.

Egyik este áthívtam egy pár másik munkatársaimmal inni, és a szobaelosztas pont úgy sikerült hogy a no velem aludt.. akkor részegen kavartunk, másnap reggel is megcsókolt, majd kerültem.. nagyon :D mert mellesleg a korkülönbség is relatívan nagy volt, én 17 ő 25... úgyhogy mindenféle szempontból lehetetlennek tűnt, a korkülönbség, az hogy nekem (és a családom nagy részének is!) a főnöke, az hogy egy nő... de végül két napra rá megkérdezte hogy miért csókoltam meg aznap este (együtt dolgoztunk és látta hogy kerülöm a tekintetet), majd flörtöltünk, végül össze is jöttünk

Nem volt túlságosan hosszú életű, de más okokból szakítottunk. Attól az éjszakától számítva hogy először megcsokoltam 8 hónapig tartott az egesz, úgyhogy mindenképp van remény;)

2018. ápr. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!