Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok! Összejönnétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok! Összejönnétek egy transznemű leszbikus nővel?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 19. 12:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem a transznemű nő az aki férfi testbe született de, női lelke van (mtf) .

A kérdésre válaszolva pedig igen, számomra ugyanúgy nő.

2018. ápr. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem emberfüggő, ugyebár aki leszbikus az a nőkhöz vonzódik, női nemiszervet tartja izgatónak stb.. ezt leszögezhetjük. De ezen bellül is vannak olyan leszbikusok akiket kimondottan taszít a férfi test, nemiszerv... szexuálisan, ők nem hiszem hogy képesek lennének erre, legfeljenbb talán akkor, ha már túl van az egész procedúrán és ténylegesen nöi teste van. Viszont vannak olyanok is, akiknek a férfi test stb inkább közönbös, ők szerintem ha az adott ember szemlyisége megfogja akkor képesek lennének rá, de ez megintcsak erősen egyénfüggő.
2018. ápr. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
96%

Volt ilyen kapcsolatom. Nagyon tanulságos, ezért osztom meg most veletek.


Első körben szögezzük le, hogy én NEM tudtam, hogy ő transz, csak azt hittem, hogy fiús, bár tegyük hozzá, erről nem beszéltünk és nem is szokták reklámozni, mivel a meleg közösség egy része nem tudja őket elfogadni. Toleranciát hirdet, mégsem az, szóval bort iszik... Hányni tudnék ezektől az emberektől.

Egyik barátom által ismertem meg, aztán egy buli után végül nála kötöttünk ki és történt, ami történt. Itt volt az a pont, amikor jött a meglepetés, hogy ő csak a segédeszközzel hajlandó szexelni. Abban a pillanatban a szonda kiakadt volna, mikor megfújom, annyi jéger sör ment le, így belementem, pedig először csináltam. Fiatal voltam, kíváncsi és részeg. :D


Utána megismerkedtünk jobban, eljártunk randikra, de inkább csak a szexuális résznél voltak újdonságok számomra. Pl én nem érinthettem meg, mint nőt és CSAK ő adott ( mivel ő ezt akarta, belementem ). Rossz szavam nem lehetett a teljesítményére, soha nem panaszkodtam.


Akit ez az egy " kis " dolog nem tart vissza és elfogadja azt, hogy csak ő kap, mivel neki maga ez a szexuális élmény bőven elég és kielégíti, akkor vágjon bele. Én nem bántam meg, mert hatalmas élmény és tapasztalat volt.


Mikor elkezdte a nem változtató procedúrát és a mit akarok, mit nem akarok, csináljam vagy ne, gyógyszerek szedése stb, teljesen kifordult mellékhatásként önmagából, így rám való tekintettel véget vetettünk ennek a " kapcsolatnak ", amit mai napig nem tudom behatárolni, hogy csak a szex miatt voltam e velem, vagy érzelmi alapok is voltak e az ő részéről. Mert felőlem voltak. Én elviseltem ezeket a dolgait és toleráltam, mert nem csak testileg, de lelkileg és nagyon nehéz ezen valakinek végig mennie, de ha van párja és lelki támasza, akkor jóval könnyebb. Képzelj el egy klimaxos nőt 10es szorzóval. Hasonló a hangulat.


Én sokat köszönhetek neki, főleg szexuális téren. Na meg tegyük hozzá, 10essel idősebb volt nálam.


Sajnos a kapcsolat megszakadt, pedig jó lenne tudni, mi van vele. Azóta van úgymond normális ( meleg ) párkapcsolatom van, több éve tart, de soha nem bántam meg, hogy akkor bevállaltam és szerettem ezt az embert, Levi jeligével... :)


Úgyhogy hajrá :)

2018. ápr. 20. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
#12, A leszbikusokat elsőre jól jellemezted,akikről utána beszélsz azok a pánszexuálisok.
2018. ápr. 20. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
93%
Nekem nagyon tetszenek a fiús lányok. Leszbikus vagyok és az ilyen leszbik vonzanak, amelett, hogy én teljesen nőies vagyok.
2018. ápr. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
95%
IGEN !!!! ha szeret és én is őt, ha megvan a kémia és az összhang akkor miért ne
2018. ápr. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!