Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Nyilvános helyen is szoktatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyilvános helyen is szoktatok mutatkozni a párotokkal, esetleg csókolózni?

Figyelt kérdés
Nem aggódtok a többi ember véleményétől?
2018. ápr. 23. 18:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem aggodtam soha.

Soha nem lesz elfogadomez a tarsadalom, ha csak a negy fal kozt vagyunk.

Ha a heteroknak szabad egymast atolelni,kezet fogni,akkor nekunk miert nem?

42L

( igaz,ez mult ido...most egyedul....) :(

2018. ápr. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Nem tartozik szorosan ide de pont ma láttam egy hetero párt a nyílt utcán úgy smárolni hogy komolyan szobára kellett volna küldeni őket. Szerintem az ilyen sokkal vérlázítóbb mint két azonos nemű ha "visszafogodtabban" csinálják.
2018. ápr. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mutatkozni igen,csókolózni nem,nem vagyunk parasztok. A heterókkal ellentétben mi kibírjuk míg hazaérünk.
2018. ápr. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Itt Németországban ez teljesen normális, ahogyan leszbikus családok is vannak, kisgyerekkel.
2018. ápr. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én személyszerint nem tolerálom mikor egy hetero pár csókolózik mondjuk egy mc donaldsba előttem a sorba.. ne már .. szájra puszi a normális de az hogy mindenki előtt nyaljuk faljuk egymást nekem ez sok én se teszem a mostani párommal (férfi)

.viszont ha lenne női párom. Vele se csókolóznák nyilvános helyen de kézenfogva mennek vele még simán adnak neki szájra puszit is .


LB

2018. ápr. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A nyelves csók nekem már nem fér bele a nyilvánosságba, túl intim. Szájrapuszit váltunk, fogjuk egymás kezét, néha megsimogatjuk egymás arcát vagy fejét, de ezek csak szerelmes gesztusok, nem szexuálisak.

Akármilyen párról van szó, ízléstelen, amikor nyilvánosan olyasmit tesznek, ami csak kettejükre tartozna, és senki más nem kíváncsi rá.

21

2018. ápr. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyílván mutatkozunk, hisz egy fagyit se tudnánk enni, ha mindig mindenki elől bújkálnánk... Van mikor fogjuk egymás kezét, van mikor nem, mikor milyen kedvünk van. A Balcsi partján andalogva naplementében, kisujj a kisujjban, de ha 2 hónapig nem találkozunk percekig ölelem, olyankor el se engedem a kezét ha sétálunk, mindegy ki lát vagy nem lát. De direkt azért nem fogom szorongatni a kezét, hogy mindenképpen mindenki lássa, hogy mi bizony együtt vagyunk!

Esetleg szájrapuszi!

24L

2018. ápr. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez a kéz fogos dolog a mai világban egyáltalán nem gáz nekem van két hetero barátnőm akik olyan mint ha együtt lennénk közben csak jó barátnők 😥😰😅
2018. máj. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!