Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mennyi esélyem van rá h...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szofiiii95 kérdése:

Mennyi esélyem van rá h találok egy idősebb hölgyet aki szereti ha fiatal lány kényezteti és hol van erre lehetőség?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 27. 09:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Volt, hogy próbálkoztam kétszer annyi idős nőnél, mint én, de nem igazán tudott rám úgy tekinteni. Szerintem ritka, ha valakinek összejön komoly kapcsolat nagy korkülönbségnél, de persze nem lehetetlen. Alkalmira meg mindig akad jelentkező, úgyhogy arra szerintem könnyebb találni :D
2018. ápr. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Mennyivel idősebbet keresel?


Amúgy a "csúf" igazság az,hogy 22 évesen kb.1:1000 az esélyed,hogy találsz 30 feletti nőt,aki kezdene veled. Általában ha egy 35-40 éves nő azt mondja,hogy fiatalabbat keres,azalatt olyan 30-32 évesre gondol. Az én személyes tapasztalatom az,hogy ilyen fiatalokkal csak egy nagyon kis százalék,kezd,méghozzá azok,akik úgymond nem találják a saját korosztályukkal a közös hangot, és ezt negatívebb értelemben kell érteni.Tehát akik megrekedtek a 20-on éves szinten, tiniként öltöznek,viselkednek,bulikáznak,vagyis nagyon kínosan viselkednek és a tinis attitűddel összehangban gyerekesek,megbízhatatlanok,éretlenek.


Egyébként egy 20-22 év alattira valóban nem néz potenciális partnerként egy 30 feletti nő,mivel gyerek hozzá képest,pl.egy 37 évesnek már lehetnél is a gyereke. Pl.én is pedofilnak érezném magam ha veled kezdenék, és amúgy is vannak tényezők amik miatt a mai fiatalok nálam ki vannak zárva.

35/N

2018. ápr. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Egy idosebb leszbi nonek komoly kapcsolatra nem kell fiatal lany. A no egyenlo pattern akar muvelodesben, tarsasagnak, el tudja venni valahova, ahol tud viselkedni, hozzaszolni dolgokhoz. A no nem akarja formalni, nevelni a fiatal lanyt mint egy idosebb pasi. Az a kapcsolat mas kategoria. Sok fiatal csaj ugral a leszbiseg es heterosag kozott, foleg Igor mar gyereket akar.
2018. ápr. 28. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

27-28-ig benne lennek...



40

2018. ápr. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Zozo7606 válasza:

Szia!


Nekem van két hölgy ismerősöm is akik szívesen ismerkednek fiatalabb lányokkal...;)

Az egyikőjük Dunaharasztin lakik a másik hölgy pedig Piliscsabán.


Üdv: Zozo

2018. máj. 2. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!