Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus kategória. Mi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus kategória. Mi a véleményetek arról ha egy fiús lány nem borotválja a lábát?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 27. 10:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Kicsit érdekes, én is fiús lány vagyok de szoktam borotválni . De számomra nem múlna rajta semmi.
2018. ápr. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%

Engem nem zavar.

A punciját szőrtelenítse(a szeméremdomb maradhat természetes),mert szexnél zavaró lehet a szőr, egyébként a töbi helyen úgy hordja a szőrt(vagy festi-igen ilyen is vanXD)ahogy akarja:D

2018. ápr. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Én szeretem a ha szőrtelenítve van, eddigi fiús barátnőim is mind borotválta.
2018. ápr. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Engem nem zavarna mivel amugy is a fius lanyok jonnek be meg talan tetszene is hogy fiusabb ezaltal:)
2018. ápr. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én fiús lány vagyok de szoktam borotválni a lábam. Ez szerintem nem attól függ hogy az illető fiús-e vagy sem. :)
2018. ápr. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Jobban tetszik ha szőrtelenítve van.

L/L

2018. ápr. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitok :)
2018. ápr. 27. 20:29
 8/11 anonim ***** válasza:
52%

Csak a tanulság kedvéért, ma kaptam egy iylen üzenetet:


"A szőr nem zavaró, hanem biológiai védelmi vonal, nőgyógyászok véleménye és józan ész. Aki még nem küzdött méhnyaki fertőzéssel, az úgy gondolja, a szőr zavaró. De majd nehogy rosszul járjon… Leszbikusok közt pedig nincs szex, csak szarakodás. Szex férfi és nő között van. Ez az élet ősi rendje. épeszű férfinek meg vonzó a szőr a puncin"


Ha vki kapott még privit Duel123-től, csak akkor nyissa meg, ha hasonló tartalmat akar olvasni...

2018. ápr. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen kaptam :D ő a lábamról akart képeket.Megtörtént a törlése.
2018. ápr. 28. 07:54
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is fiús vagyok, mégis mindenhol borotválom magam, ahol más nők is szoktál. Láb, hónalj, odalent. Engem zavar ha szőrös a lábam. De ha a másik félnek az, az nem zavarna.
2018. ápr. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!