Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus kategória: Szeretnék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus kategória: Szeretnék ismerkedni a saját korcsoportomban, hogyan?

Figyelt kérdés

Őszintén. Sok helyen megfordultam... Facebook csoportok, az ilyen társkereső, ami persze minek. Bulikba ilyen helyekre nem járok, de fiatalon talán kellene kiélni magam.. de nincs kivel. Tehát marad az internet, ahol ismerkedni tudok. Viszont nem érzem magam magabiztosnak ebben az ismerkedésben. Túl sokszor ráztak már le.. ami egy kicsit fájó, mert nem tartom magam olyan rossz embernek. Mindig próbálok megfelelni a másiknak és mutatni a legjobbik felem.

De kérdem én.. fiatalon ennyire nehéz leszbikusokkal ismerkedni?



2018. ápr. 29. 01:03
 1/7 anonim ***** válasza:
42%

Magamból és a leszbikus és biszex ismerőseimből indulok ki.

A lányok a magabiztos nőket szeretik. Ott rontod el (szerintem) hogy megakarsz felelni a másiknak. Önmagadat add. Szeresd önmagad és akkor téged is szeretni fognak. Még egy tipp: Az intelligenciára is buknak a lányok. Mutasd meg hogy nem vagy üresfejű! :)

2018. ápr. 29. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is mindig ezzel a túlzott megfelelési kényszerrel bukom el, csak nálam ez egy idő után átvált az ellenkezőjére, mert belefáradok, és így eltaszítom a másikat. Ne akarj megfelelni, az elejétől kezdve merj önmagad lenni és akkor lesz olyan, akinek úgy kellesz, ahogy vagy :)
2018. ápr. 29. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én pl biszex vagyok, de senki se tudja rólam a környezetemben, valahogy nem merem elmondani és így még jobban megnehezítem a saját dolgom. Tényleg nem könnyű ismerkedni.
2018. ápr. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2018. ápr. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia nekem nyugodtan írhatsz ha gondolod:) hány éves vagy amúgy?

En 19

2018. ápr. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Osztrosokk buli maj 12-en.
2018. ápr. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi a korcsoportod?
2018. ápr. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!