Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Most akkor mi vagyok?! Leszbik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi vagyok?! Leszbikus vagy biszexuális? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Gyerek koromban is tetszett 1-2 fiú az iskolában,de idősebb nő is.Aztán az első nagyobb szerelmem (igaz plátói) nő volt.Majd gimiben nagyon odavoltam egy korombeli srácért,és,akkor bejött 3 harmincas pasi is.Aztán lett 2 nagy szerelmem.Az egyik nálam sokkal idősebb nő volt,a másik egy korombeli csaj.Most megint érdekel egy nő,és nem is korombeli ráadásul.Még soha nem voltam szerelmes férfibe,lehet nem is leszek.Most vagyok 21 éves.Mit gondoltok?Mostanra alakult ki,hogy leszbikus vagyok vagy pedig csak olyan időszakom van,amikor nem érdekelnek egyáltalán a pasik?!Mellesleg ez komoly kérdés,légyszi ne is rakassátok más kategóriába.Nagyon frusztráló tud lenni most akkor mi van.Igazából arra a nőre vágyom,akiről írtam feljebb,de nála úgysincsen esélyem.Viszont valaha akarnék saját gyereket is.Bonyolult az egész. :D Netán van/volt valaki hasonlóan?Hogyan alakult végül?

(Igen,tudom,nekem nagyon kevés ember jön be úgy igazán,nemtől függetlenül.Kicsit össze-vissza is írtam,mert nem igazán vagyok jó passzban,de remélem valamennyire értitek. :D)


2018. máj. 1. 18:10
 1/8 anonim ***** válasza:
68%

Nem lehetsz 100%ig leszbikus. Inkább egy olyan 70-30 arányban vonzódsz a női és a ferfi nem iránt. A Kisley-skálán egy olyan 4-5 között lehetsz. :)


Ne aggodj azon minek nevezed magad, csak éld ki a vágyaid, szeresd azt aki tetszik.

2018. máj. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Ezzel én is így vagyok, pasik csak tetszettek (max fellángolás), nők szerelem, és csak nőkkel feküdtem le eddig, ezen kívűl lehet szeretnék gyereket majd, de lehet azt inkább férfival, és szerintem majd egyszer kipróbálom velük a szexet, biszexnek vallom magam. A szexuális vonzalomról semmit nem írtál. De még így is azt mondom inkább biszex vagy de a nőkhöz közelebb állsz.
2018. máj. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%

(Ha nem tudnád miről beszéltem:

[link]

)

2018. máj. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
Az vagy amit jónak látsz.. :) nem feltéltenül kell beskatulyáznod magad egyik "csoportba" se. :)
2018. máj. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
21%
Miről beszélünk?Ha voltak pasik is,hogy lennél leszbikus?Tudod mit jelent az a szó?Azt hogy CSAK nők,ahol pasik is vannak ott biszexualitásról beszélünk.
2018. máj. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#5:Viszont nem tudok beléjük szeretni.Még egybe sem sikerült.Persze,volt,akihez nagyon vonzódtam,az elején nagyon kedveltem is (majd megutáltam a további viselkedése miatt),és ennyi.Ez egyébként egy előbbi valaszolónak is szól,aki írta,hogy nem írtam a szexuális vonzalomról.Nyilván arra gondoltam,hogy vonzódtam hozzá a "bejött" alatt.Viszont érzelmileg...semmi.Illetve nőkhöz jobban tudok vonzódni.

Ismerem ezt a Kinsley-skálát,de nem tudom... számomra hihetetlen,hogy "sokan" lennének a 0 és a 10-es között.Meg ok,ha biszex vagyok mondjuk,akkor miért nem tudok szerelmes lenni pasiba?!Nem értem.Mint mondtam is,már kb 2 éve egy pasi sem vonzott szexuális értelemben semennyire sem.Érthetetlen számomra mi van. :D

2018. máj. 2. 12:15
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor ha mindenképp bele akarod magadat tuszkolni egy kategóriába, homoromantikus biszexuális vagy, mint én. eenyi
2018. máj. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért 21 éves korodra sokmindent megéltél. Nekem úgy tűnik, hogy nem nagyon vonzódsz a férfiakhoz semmilyen szempontból. Vagy tényleg homoromantikus biszexuális vagy. Én is ez vagyok, bár én a férfiakhoz elég kifejezetten vonzódom, de nem tudok beléjük szeretni. A nők meg érzelmileg vonzanak, beléjük leszek szerelmes. Persze akkor már fizikailag is vonzanak, de még soha nem voltam nővel. Elég vacak egy helyzet.
2018. máj. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!