Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mit tegyek, mi ilyenkor a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, mi ilyenkor a helyzet?

Figyelt kérdés

Kb. fél éve kavartam a lánnyal, de akkor még kapcsolatom volt. Most már szingli vagyok (kb. 4 hónapja) és egy hónapja megint kavarunk a lánnyal folyton, randiztunk is párszor. Tudja, hogy nekem ő tetszik, de mikor kérdezem, hogy én neki tetszem-e, akkor csak annyit mond, hogy nem biztos benne. Mégis élvezi a randikat meg az együtt töltött időt. Az utóbbi 3-4 napban viszont sosem ír és teljesen ignorál. Mit tegyek, vajon mit érezhet?


Én 23 éves vagyok, ő 22.



2018. máj. 5. 16:00
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Ha élvezi a randit de nem biztos magában akkor arra tudok gondolni, hogy van egy harmadik is a képben, vagy csak veled van valami problémája amit nem mond el. Valami a külsődön/ a belsődben/ viselkedésedben/ vagy a hátteredben ami miatt viszakozik. Szerintem engedd el egy kicsit. Ha ő ezt csinálja veled, nem vagy olyan értékes számára, mint pl ő neked. “Jó vagy tartalékba.” Ő kedvére szórakozik veled miközben megbánt téged. Én hagynám a helyedben elmenni. 😕
2018. máj. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%

Csak kötődik hozzád, kedveli a személyiséged, és jól érzi magát veled.

Én nem vagyok leszbikus, mégis volt hasonlóban részem, és iszonyú érzés volt azt tudni-hallani a másik féltől, hogy nem szeret, csak kedvel és jól érzi magát velem, és a vágyai hozzám kapcsolódnak.


Szerintem a te esetedben is ez lehet.

De remélem idővel megszeret téged !

2018. máj. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Én csak arra tudok gondolni, hogy mikor legelőször kavartunk, és utána megtudta, hogy kapcsolatom van, nagyon megsértődött. Utána nem is beszéltünk meg nem találkoztunk, sőt ő messziről került engem.

Kicsit sebezhetőnek érzem magam, amiért tudja, hogy én érzek iránta valamit, de ha tényleg csak szórakozik meg játszani akar, akkor muszáj leszek elengedni. Köszönöm a tanácsokat, ment a pacsi!

2018. máj. 5. 16:29
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
Kedves kérdező, aki kapcsolatban ,mással kavar, ott semmi garancia nincs, hogy nem teszi meg újra. Engem baromira kiábrándítana, lehet megpróbálta magában az érdeklődést feléleszteni, odatenni magát a randikon, csak aztán a csalódás erősebb volt.
2018. máj. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon egészségtelen kapcsolat volt és csak azért nem mondtuk ki korábban a szakítást, mert személyesen akartuk és nem facebookon. Én külföldön voltam a kapcsolatunk utolsó hónapjaiban, de akkor már nagyon nem működött a dolog. Ezzel az exem is és ez a lány is tisztában van. Nyilván benne van, hogy biztos őt is megcsalnám, de elég egyenes embernek tartom magam és nem tennék ilyet olyannal, akit szeretek.
2018. máj. 5. 20:33
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor nem marad más, mint a kommunikáció. Kérdezd meg, mi van most, mit gondol kettőtökről, ha nem akar többet, akkor mondja azt aztán valami legyen.

De a nem ír-nem keres tipikus példája annak, hogy hiába érezte magát jól a randin, így többet nem érez, hiába próbálkozott.

2018. máj. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ. Ma megkért, hogy legyek a barátnője, szóval hivatalosan is együtt vagyunk :D
2018. máj. 9. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!