Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, ti a domináns, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti a domináns, vagy az alárendelt szerepet kedvelitek?

Figyelt kérdés
Amikor megkívántok egy másik lányt, arról fantáziáltok, milyen ügyesen tudna titeket kényeztetni, vagy fordítva? Esetleg fűgg attól is, hogy mennyi idős és hogy néz ki?

2018. máj. 15. 16:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha muszaj valasztani, akkor az alarendeltet valasztom ;)
2018. máj. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Fordítva. :D Az első ami eszembe jut ilyen helyzetben, hogy én mit csinálhatnék. :D Nálam nem függ ilyentől,hogy hány éves..viszont eddig, csak nálam idősebbekkel voltam..így jött össze. :)

20/L

2018. máj. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
22%
Alárendelt. Egy nőt egy másik nő tud igazán meggyötörni, mert ismeri a női test és lélek gyenge pontjait. Főleg, ha nel fél (vissza)élni ezzel.
2018. máj. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%

Domináns. De nincs igényem az erőszakra, engem az vonz, hogy elcsábítsam, és addig tudjam izgatni, hogy ne álljon ellen. Nagyon szeretek felcsatolhatóst is használni, azzal, aki vevő rá, de hangsúlyozom csak úgy, hogy a másik élvezze. Szeretem ha már tocsog a nedvességtől, és remeg azért, hogy hozzáérjek, vagy belenyaljak a puncijába.


26L

2018. máj. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Oké, lehet, picit pontatlan voltam, tehát úgy értem: adni vagy kapni jobb?
2018. máj. 15. 16:44
 6/15 anonim ***** válasza:
20%
Egyiket sem ,mivel egyik sem egészséges.Egy normális kapcsolatban nincs dominancia meg alárendeltség,teljesen egyenlőek a felek (a szexben is,aminek kölcsönösnek kell lennie).
2018. máj. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
37%
Négyes, imádlak ezért a leírásért!!!!!
2018. máj. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom. Én domináns szerepben képzelem el magam, de valahogy ez nálam inkább azt jelenti, hogy én adok. (Pont úgy ahogy a 4-es leírta :D)
2018. máj. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Alárendelt.
2018. máj. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nálam abszolút személyfüggő.

Gyengébb személyiség mellett én irányítok az ágyban (is), erősebb, domináns magatartású lány mellett viszont nagyon szívesen alárendelem magam. Vagy változik mikor melyik.

2018. máj. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!