Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, ti a domináns, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti a domináns, vagy az alárendelt szerepet kedvelitek?

Figyelt kérdés
Amikor megkívántok egy másik lányt, arról fantáziáltok, milyen ügyesen tudna titeket kényeztetni, vagy fordítva? Esetleg fűgg attól is, hogy mennyi idős és hogy néz ki?

2018. máj. 15. 16:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
70%
Pedig a 4-es bizony pasi. Ráírtam privátban.
2018. máj. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Inkább lennék domináns egy nálam fiatalabb lánnyal de néha én is tudnám élvezni a kényeztetést. 23/Bi/L
2018. máj. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
46%
Alárendelt. Kikötözés-megkötözés, egy-két kis pofon rám jó hatással van, ha megvan a kölcsönös bizalom, de szigorúan csak a játék kedvéért!
2018. máj. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 golaandi ***** válasza:
Bár sok kapcsolatom nem volt, de eddig én voltam mindíg a domináns, a természetem ilyen Bár nagyon kiváncsi lennék, hogy egy olyan lány, mint én, aki szintén ilyen természetű, hogy boldogulnánk...B/L
2018. máj. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Alárendelt.
2018. jún. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!