Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ha 3-4 év szenvedés után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 3-4 év szenvedés után kezdenek elhalványulni az érzéseid az iránt, aki sosem akart a tiéd lenni igazán, akkor valójában sosem szeretted őt feltétel nélkül?

Figyelt kérdés

2018. máj. 19. 17:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Dehogynem, de inkább örülj neki, hogy végre kezdesz rajta túllendülni és találhatsz valakit aki tényleg veled akar lenni... 4 év sok idő, visszanézve elvesztegetett időnek fogod érezni.
2018. máj. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igazad van, már most is annak érzem valamelyest. Elég nagy ambivalencia van bennem, nem akarom, hogy többé ne legyen az életem része, viszont azt hiszem, lassan képes leszek nyitni mások felé, akikben tényleg látom annak a lehetőségét, hogy viszonozni fogják a szeretetemet. Nagyon nehéz nekem ez az egész, és képtelen vagyok beszélni róla baráttal vagy családtaggal, idegeneknek kiönteni könnyebb, ezért jöttem nyavalyogni ide.:D
2018. máj. 19. 17:40
 3/14 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem attól még szerethetted feltétel nélkül. :)
2018. máj. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%

A feltételnélküli,igaz szerelem nem olyasmit jelent,mint azt ma sokan értelmezik,vagyis hogy hagyod magad kihasználni a szeretett személynek,minden sértést,megaláztatást,bántást eltűrsz a párodnak,"Egy jó asszony mindent megbocsát jeligével". A szerelem egy törékeny érzés,amit ápolni,fenntartani kell és a kölcsönösség a kulcsszó az ápolásában.Kölcsönös szeretet(nálatok már itt bukott a dolog), kölcsönös tisztelet és megbecsülés,kölcsönös bizalom és törődés, kölcsönös kompromisszumokra való hajlandóság. Te szeretted őt,de ez nem lehetett az igazi szerelem,hiszen mégcsak nem is viszonozta. De örülj neki,mert ez azt jelenti hogy még vàr rád az igazi,viszonzott szerelem. Aki nem hagyja magát szeretni vagy kényszerből/sajnálatból hagyja magát az nem lehet azon értelemszerűen jobb minél előbb túl lépni. A kölcsönösség mellett az ésszerűség is kulcsszó egy normális kapcsolat/szerelem esetében.Pl.ha szeretem a párom nem várom el,hogy zuhogó esőben virágokat ültessen nekem a kertben,vagy 200 km-t autózzon a kedven sütimért,hiába megtenné. Természetes,egészséges dolog,hogy végre kezdessz kikecmeregni ebből a mérgező,megalázó rajongásból.


Az hogy feltétel nélkül szeretsz valakit inkább olyasmit jelent,hogy nem zavar ha egy kis narancsbőre lesz a párodnak vagy ha felszed néhány kilót,elfogadod a kissebb (ésszerű határokon belüli) rigolyáit,nem szakítassz vele rögtön ha néha nyitva felejti a hűtő ajataját,vagy azért mert gyakran beszél az anyjával és egyéb apróságok miatt sem,amiért itt rögtön a szakítást szokták tanácsolni.De pl.a megcsalások eltűrése már nem tartozik ide.

2018. máj. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem simán lehet valakit csak 3-4 évig szeretni feltéltel nélkül, csak egy idő után elfáradsz, mert már kimerültél stb..kezdesz észbekapni/kitisztulni, hogy mégsem ő az Igaz számodra. Simán el tudom képzelni.
2018. máj. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
72%
Orulj neki,hogy kezdenek begyogyulni a sebeid....a vilag nagy es nyitott, es annyi orom van benne..
2018. máj. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Hát sajnos nem plátói rajongásról beszélünk, hanem egy valóban közeli és elmélyült kapcsolatról, nagyon jól ismerem és elfogadtam őt minden hülyeségével együtt. Sokszor teremtett számomra baromira félreérthető helyzeteket, a barátság kereteit átlépte a viselkedésével, és állítása szerint számára is én vagyok a legfontosabb (volt párja, akivel lényegében azért mentek szét, mert a srác féltékeny volt rám), csak éppen nem szerelmes. Fogalmam sincs, milyen érzés lehet ez a részéről.

Egyébként nagyon jók a válaszok, segítenek kicsit józanabbá válni, és megerősítenek abban, hogy jó az az út, amin most elindulni látszom.

2018. máj. 19. 18:20
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
"Nem plátói rajongás volt..." Hanem kegyetlenül játszadozott az érzéseiddel. Az még rosszabb,mintha az elején lekoptat és tudod mire számíts a jövőben.
2018. máj. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
83%
Így van, ahogy a 8-cas is írja. Mi az hogy te vagy neki az igazi, de nem tudott beléd szeretni 3-4 év alatt? Nem kell az áltatás. Valószínűleg hazudott, sőt mi több 4 éven át hazudott neked, de valmiért jó voltál neki. Ha valaki számomra az igazi akkor szerelmes vagyok bele, és vele akarok lenni, és próbálom mindenki véleményét lekakkantani, aki ellenünk van. De nyugodtan dobáljatok meg kővel, ha nem így van.
2018. máj. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Mondhatjuk akár így is. Neki eleinte ez egy poén volt, és nem gondolta, hogy én komolyan vehetem a közeledését, aztán kiderült, hogy ja de, mégis.:D
2018. máj. 19. 18:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!