Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Csak 26 éves koromra lesz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak 26 éves koromra lesz (talán) barátnőm?

Figyelt kérdés
Jelenleg 20 vagyok, de eddig sosem jártam sikerrel a lányoknál. Jellemzően a saját korosztályom, és a fiatalabbak találnak meg (16 körüliek), de velük nem tudok mit kezdeni, mert csak kalandra vágynak, nem pedig egy odaadó, kedves barátnőre, akivel hosszú távra terveznének. Ráadásul mindig is az idősebb nők jöttek be, az ilyen 25 feletti korosztály, de az ő szemszögükből meg én lennék kaland, vagy az se, mert nem kezdenek éretlen 20 évesekkel... Várjak türelmesen és inkább foglalkozzak az egyetemmel, vagy hagyjam az egészet?

2018. máj. 20. 18:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Mindkettő. Várj, de úgy hogy közben észre sem veszed hogy vársz, mert éled az életed, és hagyd az egészet úgy ahogy van, majd jön ha jönnie kell.
2018. máj. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Akkor lesz, amikor a sors is úgy akarja. Kitartást!
2018. máj. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%

Én is hasonló helyzetben vagyok, én is barátnőt szeretnék, nem kalandot, és nekem is inkább az idősebbek tetszenek. Annyi idős vagyok, mint te egyébként, vannak még olyanok, akik nem kalandot keresnek, csak pont nem olyanok találtak meg.

Várj türelmesen, de azért ne add fel! Azt mondják, akkor jön, amikor nem számítasz rá. :D Szurkolok!

2018. máj. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
34%
Unalmas már ez a nyávogás.Lehet emiatt nincs barátnője az ilyenknek.Ne magadat sajnáld,hanem másokra koncentrálj.És mi a bajod a saját korosztályoddal?Ha kell barátnő azzal kezdj aki akar veled kezdeni,ha meg nem kell ne nyavalyogj itt. Ilyen személyiséggel 26 évesen se lesz senid...jól mondod az idősebb nő nem foglalkoznak éretlen 20 évesekkel, és meg fogsz lepődni de éretlen 26 évesekkel sem,de könnyebb a puszta korodra fogni mint felismerni a hibáidat.
2018. máj. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi bíztató válaszokat! :)
2018. máj. 20. 19:37
 6/12 A kérdező kommentje:
Utolsó, fogalmad sincs milyen a teljes személyiségem, de látom, szeretsz hamar ítélkezni mások felett...
2018. máj. 20. 19:38
 7/12 anonim ***** válasza:
73%
Sajnos nekem 26 evesen sincs suncs sikerem a lanyoknal. Igaz mostansag nem is ismerkedtem. Az egyetemre mindenkepp koncentralj, attol fugg a jovod. Barataid tzdjak, hogy a lanyok (is) erdekelnek? Ha ugen esetleg elmwhetnetek egyutt bulizni, es akkor ott hatha osszefztsz vaalkivel. Ha szeretsz sportolni, menj edzoterembe, ott is lehet ismerkedni. En is sportolok, futok, de en szabadteren, nekem az edzoterem valahogy nem az en vilagom. Esetleg neten is probalkozhatsz, hatha. Van haziallatod? H pl. van kutyad, setaltatas kozben is lehet ismerkedni egy szjntes kutyas gazdival. Mi a hobbid? Olyan korokben kene mozognod szabadidodben, ahol hasonlo az erdeklodesi koru emberek mozognak mint te. Ugy konnyebb az ismerkedes. Mar alapbol van mirol beszelgetni elso korben is.Van olyan opcio is, hogy varsz, ugy ertem, hogy megvarod, hogy feled nyissanak. Az apro jelekbol, azert eszre lehet venni, ha bejossz valakinek. Szerintem nem a kor szamit. Aki kalandokat keres, az elwo korben nem felterlwnul a kort nezi. Szerintem minden korosztalyban vannqk olyanok, akik a kalandokat letesitik elonyben. Ne add fel ;) 26 /L/leszbikus
2018. máj. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%

#8: Ezek jók, amiket felsoroltál. :)

Szurkolok neked is, hogy találj barátnőt.

2018. máj. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Igaza van a 4. embernek.

És igen, nyilván nem ismerjük a teljes személyiséged, csak azt, amit leírtál magadról, így nem tudunk másból ítélkezni csak abból. És mindenki mást fog az írásodból következtetni.


Szerintem is koncentrálj az egyetemre, de a keresést se add fel. Szerintem, ha valaki erőltet valamit az annál inkább nem fog sikerülni. Majd váratlanul mikor nem számítasz rá, akkor megismerkedsz valakivel és lehet majd összejöttök. Szerintem ennyire görcsösen tényleg ne parázz rá erre. Még fiatal vagy, annyi minden fog történni veled. Ne állj negatívan hozzá a dolgokhoz, mert a negatív embereket senki se szereti. Próbálj pozitívabban gondolkodni.

És jól írta a 8. válaszoló, hogy mozdulj ki stb. Otthon ülve, semmit téve nem fog senkinek se kapcsolata lenni.


Amúgy mostanság tényleg elterjedt gyakorin a rinyálás... :D............

2018. máj. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
46%
Nekem sincs barátnőm ,és én nem vagyok a kalandok híve:)21bi/l
2018. máj. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!