Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mennyire esélytelen nálatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire esélytelen nálatok egy transznemű lány?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok és eléggé biztos már, hogy transz vagyok (MTF), de lényegében még nem sok dologban mutatkozik ez meg a külsőt illetően.


Ettől függetlenül a vonzalmam a lányok iránt megmarad, de eléggé félek, hogy szinte esélytelen lesz számomra barátnőt szerezni. Főleg, mikor pont a "két nem között" leszek. Tehát a heteró lányoknak túl lányos leszek, de a leszbikus lányoknak pedig túl fiús. Viszont mire végzek a teljes 'átváltozással', az legalább 10-15 év mostantól számítva, de az is lehet, hogy talán soha nem is lesz lehetőségem teljesen átalakulni.


Nálatok mennyire lehetetlen egy ilyen partnerrel egy hosszútávú kapcsolat?


(Csak szeretném felmérni, hogy milyen lehetőségek elé nézek ilyen tekintetben Magyarországon.)


2018. jún. 2. 11:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez ennél összetettebb
2018. jún. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

#1

Persze, a legtöbb dolgot nagyon lecsupaszítottam, hogy ne kelljen 5 oldalnyi szöveget írnom, mert gondolom azt senki nem olvasná végig. De szerintem a kérdés lényege érthető.

2018. jún. 2. 12:52
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én biszex vagyok, de nekem elképzelhető hogy éreznék vonzalmat transznemű ember iránt.
2018. jún. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudnék beleszeretni transzneműbe,akkor sem ha már átesett a nemváltó műtéten.

L/L

2018. jún. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
84%

A heterók és leszbikusok mellett ott állnak nagy tömegben a biszexuálisok, egy kisebb csoportban pedig más transzneműek.


Miért nem rájuk gondolsz, ha párkapcsolatról van szó?

2018. jún. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!