Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Más nem érzi úgy, hogy túl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más nem érzi úgy, hogy túl sok időt és energiát feccöl. Bele az ismerkedésbe?

Figyelt kérdés
Főleg egy-egy emberre, aki az elején szimpatikussá vált, aztán eredmény meg nulla.
2018. jún. 2. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Én nem. Nem kell folyton az ismerkedést hajszolni, hagyni kell a dolgokat és majd jönnek random helyzetek mikor megismerkedsz valakivel. Én sosem értettem,hogy mi értelme van ennek a nagy kajtatásnak a kapcsolatok után. A társkeresőn "összezárni" sok,gyakran fruaztrált embert,akikben amúgy semmi közös nincs azon kívül,hogy párt keresnek. Még ha meg is találja egymást 2 olyan személy akik kölcsönösen megfelelnek egymás elképzeléseinek, meg is értik egymást stb, akkor sem biztos hogy fellobban az a bizonyos láng,mivel érzelmeket nem lehet mesterségesen generálni. Márpedig a társkeresők erről szólnak. Ha megfogadod a tanácsom, hagyd ezt a mesterséges ismerkedést, lehet majd véletlenül, valami hétköznapi dolgon keresztül ismerkedsz meg a pàroddal,pl.kutyasétáltatás vagy bevásárlás közben.
2018. jún. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%

Nem az idővel vagy az energiával van baj, hanem azzal, hogy ezt görcsösen vagy lazán csinálod-e.

Adj esélyt az embereknek, szánj rájuk az idődből és energiádból. Ahhoz, hogy valami maradandót alkoss, idő kell és sok munkabefektetés. Egy festmény se 1 óra alatt készül el, van amelyik évekig. Kicsit dolgozik rajta minden nap, után hónapokig semmi, majd megint.

2018. jún. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyan bi' vagyok,de átérzem.Mindkét nemmel nehéz ismerkedni.Akkor is ha nem hajszolja az ember.Magányosnak lenni sem jó,viszont inkább a minőségi magány,mint egy rossz vagy felszínes kapcsolat!
2018. jún. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
88%
Én jól járok az egésszel: nem feccölök bele semmit sem, nincs is kapcsolatom, azonban érdekes látvány, hogy majdnem minden kapcsolat amúgy is tönkremegy, amibe igencsak belefeccöltek sokat, fölöslegesen, és ugyanaz az eredmény.
2018. jún. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!