Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Érdemes álltatni magam?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes álltatni magam?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel tumblr-ön ismerkedtem meg május 30.-án, és hát hogy is mondjam... azóta nagyon elmélyült a kapcsolatunk. Még ismerkedünk egymással, de én már az elején tudtam, hogy nagyon meg fogom kedvelni (és így is történt, mily meglepő xD); ő akkor még nem tudott konkrét választ adni arra, hogy barátilag vagy szerelmileg érez többet. Azt mondta majd kialakul, ezért ráhagytam. De azóta egyre több jelet ad, amiket nem tudok hova tenni, mert egyszerűen erőlködés nélkül elcsavarta a fejemet, és pár nap ide vagy oda, elkezdtem belészeretni. A jelekről: mindig írja, hogy hiányzok neki, meg mindig behelyettesíti a mondataimat (pl: "szeretem az esőt" erre ő "meg engem"), aztán akkor babynek, baenek szokott becézni, ma meg konkrétan bevallotta, hogy mindenhogy nagyon bejövök neki, meg írta már párszor, hogy szeretlek, csak angolul. Kérdeztem tőle az eddigi kapcsolatairól is, azt mondta 2 volt neki eddig, 1 lánnyal és 1 fiúval (pánszexuális, mint én), meg, hogy van-e most valaki kiszemeltje, erre mondta, hogy van, én kérdezgettem még, és akkor elárulta, hogy én vagyok az. Azt vettem észre, hogy nagyon próbál flörtölni velem. Egyszer elragadott a hév, és majdnem kiböktem valamit, amit még korainak éreztem, de ő addig nyaggatott, amíg el nem mondtam végül: randira hívtam, amibe ellenkezés nélkül belement. Sőt, abba is, hogy még a nyáron megejtsük a randit. Egyszerűen szeretem, effelől nincs kétség. Még sosem éreztem ilyet más iránt. Ő egyébként 2 évvel fiatalabb, nem gáz ez a kis korkülönbség, ugye (tinik vagyunk természetesen)? Valamint ő Szombathelyen lakik, én meg Győrben, kb 100 km-re egymástól. Azt mondta az nem sok, még le is futja értem akár, szóval ez miatt ne aggódjak. Mindennap azt várom, hogy mikor ír végre, és ha nem ír, akkor elképesztően csalódott szoktam lenni. Az egész kedvemet behálózza minden, ami vele kapcsolatos. Szerintetek lehet ebből igazi, komoly kapcsolat? Érdemes harcolni érte? Érdemes álltatni magam? Nem tudom hogy álljak hozzá... Nem, nem vagyok összezavarodva, mert tudom, hogy mit akarok, csak annyira bizonytalannak érzem az egészet. Mi van, ha csak átver, vagy szórakozik velem? Hisz aligha ismerjük egymást. Azt se tudom mikor van a szülinapja... (példaként) Emberek, mit tegyek? Borzalmas érzés ez a bizonytalanság, egyszer szét fog szakítani, ha így halad ez az egész ;-;

Ezer bocsánat mindenkitől, hogy ennyire kuszán írtam le a dolgokat, de nem bírok koncentrálni, annyira odavagyok jelenleg xD



2018. jún. 6. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem igazán illik a szexualitás kategóriába a kérdés. De ettől függetlenül szokásos kérdések merülnek fel benned függetlenül attól hogy lánnyal ismerkedsz. Ismerkedésnél mindig félhet attól az ember hogy szórakoznak vele, vagy megvezetik és csak játszanak vele. Ez csak akkor derül ki hogyha esélyt adsz a dolognak, ha félsz tőle hogy megbántanak le lehet élni azzal a filozófiával egy életet anélkül hogy átélnéd a vágyaidat, és megadnád az esélyt annak hogy azzal légy akit szeretsz. Nem kell félni hogyha esetleg rossz dolog történne, az idő begyógyítja majd a sebeket, ha meg jó akkor lehet az élet egy felhőtlen boldog időszaka. A 100km tényleg nem sok, és ki tudja mit hoz a jövő ha komoly kapcsolat alakul belőle nincs messza ahhoz hogy hamar szorosabban összekössétek az életet.


Sok sikert nektek! :)

2018. jún. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én baromi hasonló helyzetben vagyok..

Ha gondolod írj, és kitárgyalhatjuk ezt.

De ez az egész annyira fura, és ismerős.. Annyi minden stimmel benne :D

2018. jún. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2.

Lehet pont rólad írt a kérdező :D

2018. jún. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#1 Nagyon szépen köszönöm a válaszodat és a tanácsodat! De már sajnos nem aktuális >< Azért tényleg köszi ^^


#3 Bebaszna xdd

2018. jún. 7. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!