Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Érdemes ebbe így belemennem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes ebbe így belemennem ha nem vagyok egyéjszakás kaland párti vagy várjak?

Figyelt kérdés
Biszex nő vagyok. Megismertem a neten egy nőt aki szeretné ha lenne köztünk valami. Szimpatikus meg normális de csak szexelni akar. Én így kapcsolat nélkül nem hiszem hogy tudnék pl.nyalni. De a csókot, simogatást, ujjazást kipróbálnám. Nem tudom hogy menjek bele így vagy sem? Végül is azt nem tudnám megígérni előre senkinek más nőnek, hogy felvállalom. De ha pl. barátnők lennék egy másik lánnyal könnyebben menne a szex. Nem tudom mit csináljak mert nem vagyok az ilyen egyéjszakás kapcsolatok híve de bennem van a vágy is, hogy szeretnék nővel lenni. Ti mit tennétek?
2018. máj. 26. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2018. máj. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
26 vagyok.
2018. máj. 26. 20:39
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Ami jól esik. Ne mi éljünk már helyetted :D
2018. máj. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

Ezer dolgot kellene tudni Rólad, Róla, az előzményekről, a lehetőségeitekről, a vágyaitokról, stb. ahhoz, hogy érdemben lehessen valami "okos tanácsot" adni.

Mindenesetre, teljesen megértem a dilemmádat!

19/bi/L

2018. máj. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem se menne ez szerintem, hiába beszélek valakivel hónapok óta interneten, annyi mindentől függ. Ha egymásra vagytok hangolódva, jól megértitek egymást, megvan a bizalom és ezek személyesen is fennállnak, akkor úgyis a helyzet adná magát. Mondd el neki az aggályaid, te hogyan vélekedsz erről és ha megértő, találkozzatok. Ha viszont így nem vevő a dologra, akkor hagyd.
2018. máj. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

VÁRJUNK, te biszex vagy és kapcsolatot keresel ? hogy van ez? :D azt hittem a leszbik járnak egymással a bisex pedig csak sexet keres lánnyal :D kitudja

24LL

2018. máj. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

És a válasz: hát ha élőben is tetszik meg van a szikra erről csak akkor lehet beszélni szerintem....

sok a kamus meg az ilyen profilok...

de ha a randi jó akkor lehet elmélyíteni a dolgokat.

24l

2018. máj. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!