Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, nagyvonalakban milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nagyvonalakban milyen a személyiségetek és milyen lányok tetszenek?

Figyelt kérdés
2018. jún. 7. 20:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%

Én: Törtető, nagyszájú, érzékeny, paradoxon (ellentmondásosan viselkedek néha).


Akik tetszenek: Magabiztos, határozott, komoly, érett, intelligens

2018. jún. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%

Amiilyennek magamat és a környezetem is lát: jószívű, emberséges, aki érti a poént. Egyezerű, emberi, nem rosszindulatú. Hisztis, türelmetlen és egy sggfej. :D


És az ilyen lányok is fognak meg, akik egyéniségek, nem a tömegtermékek, akiknek a “fogalkozása: jól néz ki”. Nem külsőségekre vágyom, azt bárki tud.

2018. jún. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Kedves, vicces, segítőkész, önzetlen főleg azokkal akiket szeretek,optimista, sajnos borzasztóan lusta, néha ironikus, nagyszájú, és eléggé nagyképű is tudok lenni, de ezt nagyon utálom magamban, és próbálok változtatni rajta, de belül meg önbizalomhiányos, mert régebben szörnyen néztem ki, és sokat csúfoltak. Most már elvileg elég jól nézek ki, és nem értik miért nincs önbizalmam, de még nagyon bennem vannak a rossz élmények. :/

Ha arra vagy kíváncsi hogy fiús vagy lányos, akkor lányos.

Nem tudom igazából, eddig három lányba voltam szerelmes, és egymásnak a tökéletes ellentettjei voltak. :D De mindegyikőjükben volt valami amivel megfogtak, és még a hibáikat is szerettem, amik másba idegesítettek. Az fontos hogy legyen lányos, vagy max enyhén fiús, mert a fiús lányokhoz nem tudok vonzódni.

20/L

2018. jún. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

olyan akire vigyázhatok szeretgethetem irányitgathatom

de azért önnálló ügyes bujos


én pont ennek az ellenkezője vagyok :)

2018. jún. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%

Kedves,humoros,kicsit önbizalomhiányos,szeretetre vágyó,őszinte,hűséges,ugyanakkor kitartó,bevállalós (a jóizlés határain belül,meg persze hülyeségekre is kapható),faltörő kos is vagyok😂. Ha valakit megszeretek,azt nagyon tudom szeretni,s bármit megteszek érte.

Nőies lány vagyok,s az ugyanilyen típusúak tetszenek.

Szeretem azt,ha egy lány határozott,gyengéd,humoros,őszinte,hűséges,empatikus..és a legjobban azt,ha van egyénisége,s önmaga tud lenni:)

2018. jún. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Azért elég vicces, hogy aki azt írta a nőies nőket preferálja le lett pontozva emiatt az egy mondat miatt az egyébként teljesen releváns válasza után. 😂

Csak, hogy válaszoljak is, valahol az introvertált és az extrovertált körül mozgok, szeretek viccelődni szinte egésznap, viszont szívesen beszélek komoly témákról is. Mindig szívesen segítek másoknak.

Nagyon lusta vagyok, és nehezen szerzek motivációt ha valami nem érdekel. Néha elég önbizalomhiányos tudok lenni és nem is vagyok túl magabiztos.

Szeretem ha egy lánnyal bármiről tudok beszélgetni, ha határozott és a jó humorérzék se hátrány.

Valamint imádom ha valaki lelkesedik valamiért, lehet ez hobbi vagy bármi egyéb cél de nagyon vonzónak találom.

És nekem is a lányosabb lányok tetszenek. Jöhet a 0% nyugodtan. 😂

2018. jún. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én: Komolyabb, de bolondos, szókimondó, őszinte

Lányok akik tetszenek: Hasonlóan szókimondó, határozott, humoros, intelligens

2018. jún. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Kedves #6-os válaszoló!:) tisztában voltam azzal,hogy hiába írok tök normális választ,de ha beleírom,hogy a lányosabb lányok tetszenek (és én is az vagyok),az le lesz pontozva. Mindig így van. Nem tudom miért zavarja annyira a fiús lányokat,ha egyeseknek a nőies nők/lányok tetszenek. Ez örök kuriózum marad számomra..😕🤔
2018. jún. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Kedves 8-as!


Én amondó vagyok hogy pasik pontoztak le, nem lányok :D

2018. jún. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
83%
Hát nem tudom ha le merem írni hogy a fiús lányok nem tetszenek én mindig le vagyok pontozva. Nem tudom mit kéne csinálnom akkor, hazudni? Mert sértőt egyébként nem mondok rájuk, csak az igazat hogy a lányos lányok az eseteim. Figyeljétek meg ezért is le leszek pontozva. :D
2018. jún. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!