Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A barátnőmnek nagyon nehezen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmnek nagyon nehezen megy az ismerkedés, mivel viszonylag kis városban élünk. Van tippetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudnátok tippeket adni, hogyan lehet egyszerűbben ismerkedni egy meleg lànynak? A városban ahol élünk nincs sok szórakozóhely, így az kilőve. Ha hasonló problémátok lenne, az is sokat segít ha leírjátok a véleményeteket, vagy ilyesmi. :)



2018. jún. 13. 08:42
 1/2 anonim válasza:
92%

Szia!


Én is egy kisvárosban nőttem fel, nekem se volt ilyen bulikra lehetőségem. Eleinte meleg társkereső oldalakon ismerkedtem, barátkoztam. Kezdésnek elég hasznosnak találtam, mert sikerült ez idő alatt jobban megismernem magamat.Miután felbátorodtam, és tudtam hogy ki vagyok, mit akarok havonta egyszer felutaztam Pestre egy meleg szórakozóhelyre.


Tehát így láthatatlanban az online társkeresést, majd esetleg ha lehetőség van rá, a bulikat is javaslom.

Egyébként egy ilyen buliban ismertem meg a mostani páromat, akivel már 2 éve együtt vagyunk. :)

Kitartást kívánok a barátnődnek, soha ne szomorodjon el, és ne adja fel! :)

Üdv

21/L

2018. jún. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem itt sikerült találnom párt.Próbáljátok meg.
2018. jún. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!