Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerintetek megcsal? Eléggé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsal? Eléggé zavar a dolog, jogosan?

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy párom nagyon jóba van egy lánnyal már évek óta. Amivel nekem semmi bajom. A helyzet viszont az, hogy már a kapcsolatunk eleje óta, ez a lány nagyon ellenséges, többször ellenezte azt hogy együtt legyünk barátnőmmel. Azt tudom hogy régen egyszer bepróbálkozott a barátnőmnél aki megmondta neki hogy semmit nem akar tőle. De azóta elég sok idő eltelt és elég sokat vannak együtt is. Nem mondhatom azt hogy barátnőm engem hanyagol csak sokat van vele is. Kb egy hete történt, hogy én nem voltam itthon, és ők elmentek moziba. Egy ismerősöm mondta másnap hogy látott a párommal és tök cukin fogtuk egymás kezét meg hogy milyen jól mutatunk együtt. Én nem mondtam neki hogy az nem én voltam, mert teljesen ledöbbentem. Szerintetek megcsal? :(

2018. jún. 13. 20:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%

Aki csak sima mezei barátnőm, annak nem fogom a kezét.

Rajta észreveszel valamit?

2018. jún. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem nem :-)


Ha megcsalna azt éreznéd.


Igazából könnyen felismerhető egy megcsaló, csak a megcsalt fél általában nem akarja tudomásul venni a jeleket, elhiszi a párja hazugságait.


1. "Engem nem hanyagol csak sokat van vele is". Látod? Ha megcsalna hanyagolna,és arra fogná,hogy fáradt,sok a munkája,beteg az anyukája. (Te pedig valószínűleg elhinnéd és m÷g sajnálnád is,de ez más kérdés😁).


Szóval megérzik az ilyesmit a nők, de te csak elbizonytalanodtál az ismerős miatt és szimplán rosszul esik hogy a párod sokat foglalkozik a másik lánnyal. És persze ő is másképp viselkedne, éreznéd akkor is titkolni akar valamit ha nincs gyanús helyzetben, csökkenne az intimitás a kapcsolatotokban.


2. Mint tudod a nők közötti barátság nagyon erős és intim. Ami nekik természetes, az neked feltűnő,mert kapcsolatban vagy az egyikkel és féltékeny vagy. Kb.minden baránő - akár heterók,akár biszexek, akár leszbikusok - sok időt tölt együtt és elmennek együtt moziba,akkor ha egyikük párja nincs otthon😀 Nincs ebben semmi, én is szoktam programokat csinálni a barátnőimmel,akkor is ha kapcaolatban vagyok, ölelés,puszi,kézfogás is mindennapos és egyikükhöz sem vonzódom,illetve akkor is szokott lenni ha szerelmes vagyok valaki másba.


Az hogy ellenezte a kapcsolatotokat 1.lehet csak felfújt pletyka,2. mindenki igyekszik segíteni ebben is a barátjának,mert nem akarunk rosszat annak aki fontos nekünk. Lehet hallott rólad valami rosszat és ezért ellenezte vagy szimplán nem vagy neki szimpatikus.


Biztos forrásból tudod hogy bepróbálkozott nála?De amúgy mindegy,ha még mindig barátok akkor biztosan megbeszélték egymás között. Ha jól értem már azelőtt ismerték egymást hogy te képbe kerültél. Ha a barátnőd akart volna tőle valamit nyugodtan megtehette volna előtted és össze sem jött volna veled. Fel a fejjel, ne gyűrjön le a zöldszemű szörny😗

L/L

2018. jún. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Biztos forrásból tudom hogy nem bír, mivel nekem mondta. És azt hogy bepróbálkozott, azt meg a barátnőm mondta. Nekem azzal nincs bajom hogy ha moziba mennek, de sose fogták egymás kezét. És ez nem olyan dolog ami barátnőmnél alap. :(
2018. jún. 13. 21:27
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem az nem jelent semmi jót,hogy fogták egymás kezét. Én sem fognám egy olyan kezét akivel nem vagyok együtt.
2018. jún. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem jobb lenne minél előbb véget vetni ennek...
2018. jún. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%

Hát ott vannak a jelek , sajnállak szivböl hogy megse akar leesni az érme

Én úgy vagyok az ilyen fajdalommal h rögtön elfogadom , gyorsan leiszom mint az expresszot es kesz túl vagyok rajta

2018. jún. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Sztem megcsal, tudom hogy lepontoztok, de hatha a kerdezonek hasznos:

Velem csaltak mar meg, a megcsalo fel velem is kezenfogva ment utcan, tulorakat , sok munkat hazudott otthon, a lopott orakert. A megcsalt fel hallott rolam, de valtig allitotta, hogy o aztan megerezne, ha csalnák . Ilyenkor el AKARJA hinni hogy nem tortent meg.

( szoval nem ertek egyet a kettessel)

2018. jún. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, mindenkinek ment a zöld kéz. :)
2018. jún. 14. 16:03
 9/13 anonim ***** válasza:
Na? Van fejlemény?
2018. jún. 22. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Kiderült hogy megcsalt.
2018. jún. 22. 16:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!