Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Életem legelső szakításán...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életem legelső szakításán vagyok túl, nagyon fáj, nagyon rossz, BELEŐRÜLÖK, nem tudok magammal mit kezdeni. Mivel foglalhatnám le a gondolataim?

Figyelt kérdés

Mindketten 20 évesek vagyunk, 5 éve voltunk együtt. Nekem körülötte forgott az életem ezalatt az 5 év alatt. Csak ő volt nekem, a barátaim elvesztettem, a szüleim is még tavaly, de Őt imádtam. Minden nap, minden órában vele voltam (kivétel az iskolai napok, vagy mikor dolgoztam, de utána rohantam hozzá, és nem is tágítottam mellőle). A problémák akkor kezdődtek, mikor ő elkezdett szociális életet élni, bulizni járt, eljárt a barátnőivel mindenfele, velem meg sehova nem jött. Iszonyatosan féltékeny voltam rá így is (korábban rengeteg vita volt ebből, sokat veszekedtünk miatta, volt hogy egyik barátnőjével is vitába keveredtem), de 5 nappal ezelőtt mikor jött a barátnőjétől nagyon durván összevesztünk, valahogy teljesen elszaladt velem a ló, olyanokat mondtam neki, hogy még én sem tudom felfogni, hogy ejthettem ki ilyeneket a számon. Utána ő is a fejemhez vágta, hogy feladja, és ne keressem többé, mert nincs neki türelme velem szenvedni, és ott is hagyott, hiába mentem utána, nem volt képes válaszolni, úgyhogy úgy döntöttem akkor, inkább hagyom őt, majd lenyugszik és beszélünk. De már azóta próbáltam vele beszélni, a telefont nem veszi fel, minden lehetséges helyről meg letiltott.


Tudom, hogy csak 5 napja "szakítottunk", de ahhoz képest, hogy az előző 5 évem szinte minden áldott vele töltöttem, ez az 5 nap nélküle már teljesen kikészít. Mondanom sem kell, bőgök amikor csak rágondolok, nem tudok enni, nem tudok semmit sem csinálni, mert csak ő jut eszembe, és mindig összeszorul a gyomrom a gondolattól, hogy Ő nincs nekem többé. Minden rá emlékeztet, meg a szép közös emlékeinkre. Nagyon megbántam mindent amit mondtam neki, az összes veszekedésünket, és tudom mekkora nagy hülye voltam, bocsánatot szeretnék tőle kérni, de ő még látni sem akar.

Most próbálok magamnak valami elfoglaltságot keresni, de mindig, MINDIG ő jár a fejemben, és sírnom kell a gondolattól, nem tudok elolvasni egy könyvet, mert semmit nem fogok fel belőle, csak Ő van a fejemben. Nem tudok semmit csinálni, még soha nem éreztem valaminek ennyire a hiányát, csak fekszem az ágyban egész nap és forgolódok, nem alszok semmit, a munkahelyemen is nagyon gyér a teljesítményem, nem tudok koncentrálni egyszerűen.


Tudom, tudom hogy mekkora idióta voltam, nem kellett volna neki, meg a többiekre annyira csúnya dolgokat mondanom, de már ezt nem tudom visszacsinálni.


Akik esetleg szakítottak már, vagy hasonló cipőben jártak/járnak, tudnak valami tanácsot adni hogy mit kezdjek magammal? Már minden lehető tippet amit olvastam, kipróbáltam, de nem használt egyik sem. Az idő enyhíti a dolgokat, ez igaz, viszont nem tudok várni, most akarom megszüntetni ezt az érzést, betegnek érzem tőle magam, és nagyon nagy a bűntudatom, mert tudom, hogy csak miattam van ez az egész, és ha nem viselkednék így, talán még mindig együtt lehetnénk. Nekem egyszerűen csak rosszul esett, hogy engem nem vett előrébb mint a barátnőit, mikor velem van együtt.



2018. jún. 15. 14:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%

Sokat segítene ha lennének barátaid.

Hol laksz?

N

2018. jún. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen, az tényleg segítene, ha lenne ilyenkor valaki, akinek kitudnám magam beszélni. Budapesti vagyok.
2018. jún. 15. 14:41
 3/13 anonim ***** válasza:
88%

Ne arra gondolj hogy mit veszítettél. Arra hogy mit nyertél: volt 5 szép évetek amikor boldog voltál.

Nem ez ám a természetes állapot, de neked ez megadatott.

Ami egyszer elkezdődött annak egyszer véget is kell érnie, ez mindennel így van, csak idő kérdése. Neked ez most jött el.

Ha sírnod kell ne fogd vissza magad. Az eleje nagyon nehéz de napról napra egyre könnyebb lesz. Ezt át kell élni, nem tudsz előle menekülni, ne is próbálj.

Ezt tárgyvesztésnek hívják a pszicológiában. Tudom hogy a tudományos magyarázat nem segít a fájdalmadon de könnyebb megérteni.


Olvasd el:

[link]


Én is átéltem már pár ilyet, együttérzek veled. Kitarás!


Egy heteró srác

2018. jún. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
64%

Igen hát tipikus esete, amikor ráfüggsz a másikra, megfojtod a szereteteddel, nem hagyod élni sem ...és ráadásul a másikat érik az ingerek a barátnők felől is, akiket zavar, hogy a barinőjüknek boldog kapcsolata van, ezért igyekeznek belevinni a rosszba (mert nehogymár neki jobb legyen, mint nekik).

Szóval mindenki hibázott, de legfőképpen te, azzal, hogy szinte megfojtottad a szereteteddel.

Mit tudsz csinálni? Buli+pia+csajok és másnap kezdheted elölről, amíg jobb nem lesz.

A lány nagyon úgy tűnik, hogy véglegesen döntött. Fogadd el és tanulj belőle. Az első szakítás után az ember szíve kicsit kikérgesedik és legközelebb már nem fog ennyire fájni.

2018. jún. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%

Hát nézd... én először is nagyon sajnálom, tényleg szerencsés vagy, hogy 5 ilyen év jutott neked vele, látom az írásodon, hogy tényleg bánod. De még csak 5 nap telt el, tudom, hogy az idő ilyenkor lassan telik, jobb lenne csak atugrani ezt az időszakot, de valószínüleg ő sem feletett el téged, fel fogja venni veled a kapcsolatot.

Tényleg sz*r érzés lehet, de biztos, hogy fogsz még felőle hallani, fel a fejjel :)

Az én barátnőm pl meghalt, ugyanìgy 5 év után, neked legalább még van esélyed :D

Kitartást :)

2018. jún. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%
Erős vagy, utolsó!!!! Minden tiszteletem!
2018. jún. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nagyon, nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Kicsit sikerült most lenyugodnom. :)


5-ös: Nagyon sajnálom, ez szörnyű...

2018. jún. 15. 15:48
 8/13 anonim ***** válasza:
83%

Alkohol!! Kerdezo!

5-s: nem semmi hogy itt vagy es van erod segiteni masoknak!

2018. jún. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
87%

Nem szabad igy függeni senkitöl , látod milyen megalázó helyzet !

Próbálj önallósulni

2018. jún. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Heteró srác, örülök neki, remélem még jó sok ilyet átélsz😎


Egy leszbikus lány.

2018. jún. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!